// کد مطلب: ۱۵۶۳۹۶

بانک کشاورزی

قدردانی از اقدامات بانک کشاورزی برای حمایت از تولید و اشتغال

قدردانی از اقدامات بانک کشاورزی برای حمایت از تولید و اشتغال
لینک کوتاه کپی شد

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد، در نشست مجمع عمومی عادی سالیانه بانک کشاورزی در دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۱۴۰۱، از اقدامات این بانک در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ و ۱۸ قانون بودجه به بخش کشاورزی و صنایع وابسته به آن در راستای رونق تولید و افزایش اشتغال قدردانی کرد.

محمدجواد شریف زاده در نشست مجمع عمومی عادی سالیانه بانک کشاورزی که با حضور اعضای مجمع عمومی، نمایندگان سازمان حسابرسی، نمایندگان وزارتخانه‌های اقتصاد، صمت، راه و شهرسازی، تعاون، جهاد کشاورزی، نماینده سازمان برنامه و بودجه، مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بانک کشاورزی برگزار شد؛ از بانک‌های کشور خواست با برنامه ریزی‌های دقیق‌تر، مجامع خود را در کمترین زمان ممکن بعد از سال مالی برگزار کنند.

معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی ضمن قدردانی از بانک کشاورزی در پرداخت تسهیلات تبصره ۱۶ و ۱۸ قانون بودجه به بخش کشاورزی و صنایع وابسته به آن در راستای رونق تولید و افزایش اشتغال، تاکید کرد: پرداخت تسهیلات خرد به متقاضیان، فروش اموال مازاد این بانک و تامین مالی حوزه کشاورزی با استفاده از همه ظرفیت ها، از اولویت های بانک کشاورزی باشد.

در این نشست نماینده سازمان حسابرسی گزارش حسابرسی خود را در سال مالی مورد گزارش ارائه کرد و فرشید فرخ نژاد مدیرعامل بانک کشاورزی نیز به ارائه گزارش عملکرد این بانک در سال ۱۴۰۱ پرداخت.

مدیرعامل بانک کشاورزی همچنین در ادامه این نشست، پیشنهادها و درخواست هایی را نیز از طرف هیات مدیره بانک کشاورزی به اعضای حاضر در جلسه ارائه کرد.

شایان ذکر است در پایان این نشست، اعضای مجمع به اتفاق آرا، صورت های مالی منتهی به پایان اسفند سال ۱۴۰۱ ‌بانک کشاورزی را تصویب ‌کردند. شادا

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه