// کد مطلب: ۱۵۶۶۶۱

بانک توسعه تعاون بوشهر/

اعطای ۵۷۴ میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون بوشهر در حوزه مشاغل خانگی

اعطای  ۵۷۴  میلیارد ریال تسهیلات بانک توسعه تعاون بوشهر  در حوزه مشاغل خانگی
لینک کوتاه کپی شد

سید علمدار شایان مدیر شعب استان بوشهر با تبریک هفته دولت و تعاون از پرداخت ۵۷۴ میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در قالب ۱۱۷۴ فقره پرونده توسط شعب این بانک دولتی از ابتدای شروع بکار دولت سیزدهم تا کنون خبر داد .

به گزارش طلانیوز :مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان بوشهر گفت ؛این بانک باور دارد بنگاه های کوچک و متوسط توانایی های زیادی در تولید داخلی با بهره وری بالا و ایجاد اشتغال زایی در استان ها دارند، از این رو حمایت از آنها را همواره مورد توجه قرار داده است.

شایان اضافه کرد ؛ این بانک از ابتدای شروع بکار دولت مردمی سیزدهم تا کنون  در استان بوشهر  ۱۱۷۴  فقره تسهیلات  در حوزه مشاغل خانگی به بنگاه های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.

وی اظهار کرد ؛ کل تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون  بیش از ۵۷۴  میلیارد ریال بوده که از محل منابع داخلی این بانک و بصورت قرض الحسنه به متقاضیان پرداخت شده است.

مدیر شعب استان بوشهر تصریح کرد ؛ بنگاه های کوچک و متوسط به عنوان پیشران اقتصاد، نقش مهمی در اشتغالزایی، نوآوری، آموزش نیروی کار، توسعه صادرات و سرمایه گذاری و در نهایت رشد اقتصادی کشور دارند و در شرایط کنونی اقتصاد جهانی، بانک توسعه تعاون  با اقدامات مختلف حمایتی خود ، سیاست تقویت و توسعه این بنگاه ها درحوزه مشاغل خانگی را با جدیت  دنبال می کند.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه