// کد مطلب: ۱۵۸۱۷۹

بانک رفاه کارگران

مدرسه شهدای بانک رفاه کارگران در شهرستان شاهرود افتتاح شد

مدرسه شهدای بانک رفاه کارگران در شهرستان شاهرود افتتاح شد
لینک کوتاه کپی شد

مدرسه شهدای بانک رفاه کارگران در بخش بیارجمند شهرستان شاهرود استان سمنان افتتاح شد.

این بانک در راستای ایفای نقش موثر در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف تحقق عدالت آموزشی در ساخت این مدرسه مشارکت کرد.

بر اساس این گزارش، مراسم افتتاح این مدرسه با حضور دکتر هاشمی استاندار سمنان، دکتر خانی نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام و المسلمین احمدی امام جمعه بیارجمند، مهندس قزوینیان رییس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان سمنان، دکتر جلالی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان شاهرود و موسوی‌مقدم مدیر شعب بانک رفاه کارگران این استان، در روستای خانخودی بخش مذکور برگزار شد.

دکتر هاشمی استاندار سمنان طی سخنانی در این مراسم از مشارکت بانک رفاه کارگران در ساخت این مدرسه قدردانی و این بانک را از بانک‌های پیشرو شبکه بانکی کشور در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی توصیف کرد.

دکتر خانی نماینده مردم شهرستان‌های شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی نیز با بیان اینکه بانک رفاه در راستای ساخت مدرسه در مناطق محروم کشور اقدامات اثربخش فراوانی داشته است، بر ضرورت مشارکت فعال‌تر سایر بانک‌ها ‌در این امر خداپسندانه تاکید کرد.

لازم به ذکر است، این پروژه در زمینی به مساحت ۲۱۶۲ متر مربع و زیربنای ۲۰۱ متر مربع با مشارکت بانک رفاه کارگران احداث و به بهره‌برداری رسید. روابط عمومی بانک رفاه کارگران

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه