// کد مطلب: ۱۵۸۷۱۳

بانک قرض الحسنه مهر ایران/

طرح‌های نوآورانه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مشکلات جامعه را کاهش می‌دهد

طرح‌های نوآورانه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران مشکلات جامعه را کاهش می‌دهد
لینک کوتاه کپی شد

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با ارائه طرح‌های متنوع و پرداخت وام‌های قر‌ض‌الحسنه، بخشی از مشکلات مالی و ضروری مردم را رفع می‌کند.

به گزارش طلانیوز؛ «عین‌الله دهقان» مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد، گفت: حرکت شتابان و نوآورانه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران نویدبخش آینده روشن بانکداری اسلامی است.

وی در دیدار با مدیر شعب بانک در استان کهگیلویه و بویر احمد ضمن بیان اینکه سنت قرض‌الحسنه امری الهی است، اظهار داشت: این بانک با ارائه طرح‌های متنوع و پرداخت وام‌های قر‌ض‌الحسنه بخشی از مشکلات مالی و ضروری مردم را رفع می‌کند.

در ادامه دیدار «آرمین پیلی» مدیر شعب بانک قر‌ض‌الحسنه مهر ایران در استان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به افتتاح ۲۸۰هزار حساب فعال در شعب بانک در استان، افزود: راهبرد بانک قرض‌الحسنه مهر ایران این است که کارت بانک، کارت زندگی شود و همه نیازهای جامعه از طریق وام‌های قر‌ض‌الحسنه مرتفع شود.

وی با اشاره به استقبال سازمان‌ها از طرح مهریار بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، بیان کرد: سازمان‌ها با پرداخت حقوق و مزایای کارکنان خود از طریق بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، می‌توانند علاوه بر دریافت وام قرض‌الحسنه از بیمه عمر بهره‌مند شوند.

در پایان دیدار تفاهم‌نامه همکاری در قالب طرح مهریار بین ۲مجموعه امضا شد. روابط عمومی و امور مشتریان بانک قر‌ض‌الحسنه مهر ایران

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه