// کد مطلب: ۱۵۹۰۶۷

بانک سپه

تقدیر از بانک سپه به دلیل کسب رتبه برتر در همایش نکوداشت پدافند غیرعامل

تقدیر از بانک سپه به دلیل کسب رتبه برتر در همایش نکوداشت پدافند غیرعامل
لینک کوتاه کپی شد

دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی با اهدای لوح سپاس به دکتر حسینی قائم مقام مدیرعامل بانک سپه، از فعالیت های صورت گرفته این بانک در حوزه پدافند غیرعامل تقدیر کرد.

دکتر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی در همایش نکوداشت هفته پدافند غیرعامل که به مناسبت هفته پدافند غیرعامل در سازمان بورس برگزار شد، با اهدای لوح سپاس به دکتر سید مهدی حسینی قائم مقام مدیرعامل بانک سپه از فعالیت های صورت گرفته این بانک در حوزه پدافند غیرعامل و مدیریت بحران قدردانی کرد.

در متن این لوح سپاس آمده است:

شکوفایی و اعتلای میهن عزیزمان مرهون سعی کسانی است که با بهره گیری از شاخص اندیشه، علم، تجربه، خلاقیت و تعهد، راهکارهای تبیینی را جهت ترویج و ارتقای فرهنگ پدافند غیر عامل در پرتو توجهات حضرت ولی عصر(عج الله تعالی فرجه الشریف) و رهنمودهای حکیمانه رهبر عظیم الشان انقلاب اسلامی امام خامنه ای(مد ظله العالی) در آن دستگاه ارائه نموده و برای استفاده از ظرفیت های موجود زمینه غلبه بر مشکلات و موانع را فراهم می سازند.

بدین وسیله کسب رتبه برتر توسط آن کمیته در همایش نکوداشت هفته پدافند غیر عامل سال ۱۴۰۲ وزارت امور اقتصادی و دارایی را که نشان از شایستگی و کارآمدی مدیرانی لایق دارد، تبریک عرض نموده و سعادت و بهروزی شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم. پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه