// کد مطلب: ۱۵۹۱۴۸

مدیرعامل پست بانک ایران خبرداد؛

سرمایه‌گذاری ۳۰ هزار میلیارد ریالی این بانک برای توسعه شبکه فیبرنوری در کشور

سرمایه‌گذاری ۳۰ هزار میلیارد ریالی این بانک برای توسعه شبکه فیبرنوری در کشور
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل پست بانک ایران از امضای تفاهم‌نامه همکاری این بانک با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای سرمایه‌گذاری در توسعه شبکه فیبرنوری کشور خبر داد.

به گزارش طلانیوز، بهزاد شیری با اعلام این خبر افزود: با امضای این تفاهم‌نامه که در جلسه بررسی پیشرفت پروژه فیبرنوری منازل و کسب و کارها و با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به امضا رسید، پست بانک ایران به منظور تامین مالی پروژه توسعه فیبرنوری منازل و کسب و کارها ۳۰ هزار میلیارد ریال اختصاص می‌دهد.

شیری با اشاره به اینکه پست بانک ایران به عنوان بانک توسعه‌ای و تخصصی حوزه ICT کشور، موظف است در توسعه شبکه فیبرنوری، با هدف حمایت از کسب و کارها سرمایه‌گذاری کند، گفت: سرمایه‌گذاری و توسعه فعالیت بخش های خصوصی و تعاونی برای ایجاد پوشش و اتصال به شبکه فیبرنوری در ادامه حمایت‌های این بانک از کسب و کارها در کشور است.

مدیرعامل پست بانک ایران، امضای این تفاهم‌نامه را به استناد بند (س) تبصره ۷ قانون بودجه ۱۴۰۲ کل کشور و تصویب‌نامه نامه هیات وزیران اعلام و تصریح کرد: رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور به نمایندگی از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات این تفاهم‌نامه را امضا کرده است.

وی با تاکید به اینکه پست بانک ایران در حوزه ICT بانک عامل بند الف تبصره ۱۸ بودجه است، تصریح کرد: تا پایان شهریور ماه سال جاری ۶۶ هزار و ۴۷ فقره تسهیلات به مبلغ ۶۷٫۷ هزار میلیارد ریال به خدمات و فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور پرداخت شده است. روابط عمومی پست بانک ایران

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه