// کد مطلب: ۱۵۹۴۰۸

بانک سینا

روز پر‌بازدید غرفه بانک سینا در آغاز دهمین دوره نمایشگاه کیش‌اینوکس

روز پر‌بازدید غرفه بانک سینا در آغاز دهمین دوره نمایشگاه کیش‌اینوکس
لینک کوتاه کپی شد

بانک سینا در نخستین روز از دهمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در جزیره کیش «کیش‌اینوکس ۲۰۲۳» میزبان مدیران ارشد نهادهای دولتی و خصوصی، فعّالان و نخبگان تجاری و اقتصادی کشور بود.

این بانک با حضور و مشارکت فعال در دهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک، بیمه، خصوصی‌سازی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در کیش، ضمن معرفی و ارائه آخرین محصولات و خدمات، تعامل سازنده و ثمربخش با نهادهای دولتی و فعالان بخش خصوصی را برای توسعه ارتباطات و همکاری‌های مشترک در حوزه خدمات ارزی و ریالی در دستور کار خود قرار داده است.

بر اساس این گزارش، در نخستین روز از برگزاری این نمایشگاه، غرفه بانک سینا مورد توجه و استقبال خیل کثیر مدیران و فعّالان بنگاه‌های اقتصادی، مؤسسات و گروه‌های مالی و شرکت‌های سرمایه‌گذاری حاضر در نمایشگاه و بازدیدکنندگان بود که از جمله آن‌ها می‌توان به شرکت ملی خدمات انفورماتیک، جامعه هتل‌داران کیش، انجمن سرمایه‌گذاران کیش، سازمان بورس و اوراق بهادار، سندیکای صنعت، شرکت نفت و گاز سرو، صندوق شریف، پردیس کیش دانشگاه تهران، هلدینگ پارت گوال گیتی و اشاره کرد.

گفتنی است دهمین دوره نمایشگاه کیش اینوکس ۲۰۲۳ به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین رویدادهای اقتصادی کشور از تا تاریخ ۱۸ آبان‌ماه امسال، در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی کیش با حضور و مشارکت گسترده نهادهای دولتی و فعالان بخش خصوصی در حال برگزاری است و بانک سینا با رویکرد توسعه سرمایه‌گذاری، استفاده از ظرفیت‌های مشترک بازار پول و سرمایه و از طریق ارائه خدمات و محصولات جدید و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود، در این نمایشگاه پذیرای بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان است. روابط‌عمومی بانک سینا

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه