// کد مطلب: ۱۶۰۴۲۶

بانک ملی ایران

رشد چشمگیر تعداد تراکنش های سامانه های تحت نظارت حوزه نظام های پرداخت بانک ملی ایران

رشد چشمگیر تعداد تراکنش های سامانه های تحت نظارت حوزه نظام های پرداخت بانک ملی ایران
لینک کوتاه کپی شد

آمار و ارقام نشان می دهد تعداد تراکنش‌های سامانه های تحت نظارت حوزه نظام های پرداخت بانک ملی ایران طی هفت ماهه سال جاری رشد قابل توجه و چشمگیری داشته است.

تعداد تراکنش‌های سامانه های تحت نظارت حوزه نظام های پرداخت بانک ملی ایران نظیر پایا، ساتنا و پل طی فروردین تا پایان مهر ماه امسال ، در مجموع به رکورد بیش از ۳۲ میلیون تراکنش رسید که در مقایسه با سال گذشته سیر صعودی را نشان می‌دهد.

بانک ملی ایران از ابتدای فروردین ماه تا پایان مهر ماه امسال تعداد ۲۵ میلیون و ۵ هزار حواله پایا، تعداد ۶ میلیون و ۹۶۱ هزار و ۷۷۰ حواله ساتنا به درخواست مشتریان برای انتقال وجه به حساب های دیگر نزد سایر بانک ها در شبکه بانکی صادر کرده است.

به علاوه در این مدت تعداد ۸۹۷ هزار و ۵۰۷ حواله پل به مقصد بانک های دیگر در کشور از بانک ملی ایران صادر شده است.

همچنین طی این مدت آمار و ارقام نشان می دهد تعداد تراکنش های سامانه شتاب و واگذاری چک ها در سامانه چکاوک رشد یافته است.به عبارت دیگر بانک ملی ایران روزانه به طور میانگین تعداد ۱۱۹ هزار و ۷۱ حواله از طریق سامانه پایا و تعداد ۳۳ هزار و ۱۵۲ حواله از طریق سامانه ساتنا به درخواست مشتریان با مبالغ خرد و کلان به حساب و سپره های های دیگر نزد سایر بانک ها انتقال وجه انجام داده است.

لازم به ذکر است، خدمات انتقال وجه بین ‌بانکی در بانک ملی ایران تحت سامانه های پایا، ساتنا و پُل با مبالغ خُرد و کلان برای مشتریان و متقاضیان این خدمت امکان‌پذیر است براین اساس مشتریان می توانند با افتتاح یکی از انواع حساب های جاری، پس‌انداز و مدت‌دار بانک ملی ایران نسبت به انتقال وجه به حساب خود یا سایر افراد در بانک‌های دیگر در همان روز از طریق درگاه های حضوری و غیر حضوری بانکی اقدام کنند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه