// کد مطلب: ۱۶۰۵۸۷

بانک قرض‌الحسنه رسالت/

استقبال مشتریان از پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد

لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت از استقبال مشتریان این بانک از پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد خبر داد.

محمدحسین حسین زاده در حاشیه بازدید از ایبنا، بانکداری بدون شعبه را پیش نیاز و مقدمه تحقق پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد برشمرد و گفت: از سال ۹۵بانکداری بدون شعبه در بانک قرض الحسنه رسالت کلید خورد و در سال۱۴۰۰به افق مدنظر دست پیدا کردیم.

وی بانکداری بدون شعبه را مهم و مقدمه ای برای تحقق قرض الحسنه ناب مطابق با فتوای جهان اسلام عنوان کرد و افزود: برای تحقق پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد باید گام های دیگری از جمله استفاده مردم به طور مستقیم از خدمات شرکت ها و موسسات خدمات دهنده است، برداشته می شد.

حسین زاده با بیان اینکه بعضی خدمات همچون تهیه و چاپ کارت، ارسال و مراسلات، اعتبارسنجی و … ذاتا اصل کسب و کار بانک نیستند، اظهارداشت: مردم می توانند از شرکت ها و موسساتی که این خدمات را ارائه می دهند، خدمت مورد نظر خود را دریافت و هزینه را به این خدمات دهندگان پرداخت کنند.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت در تشریح فرایند پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد، گام نخست را عضویت در سامانه ام رسالت mresalat.ir) (برشمرد و گفت: بعد از عضویت، مشتری که به طور طبیعی گردش حساب را ایجاد کرده از طریق سامانه مرآت( mresalat.ir)، اعتبارسنجی انجام داده و در مرحله آخر می تواند تقاضای وام قرض الحسنه بدون کارمزد را ثبت کند.

حسین زاده به استقبال مشتریان این بانک از پرداخت وام قرض الحسنه بدون کارمزد اشاره کرد و اظهارداشت: با وجود فعالیت سامانه های قدیمی و پرداخت وام با کارمزد و علیرغم گذشت زمان کم، مشتریان از این رویداد مهم در نظام بانکی استقبال کرده و شاهد بازخورد خوبی هستیم.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه