// کد مطلب: ۱۶۰۷۳۴

بانک ملی ایران

افتتاح حساب دیجیتال در چند گام ساده برای مشتریان بانک ملی ایران

افتتاح حساب دیجیتال در چند گام ساده برای مشتریان بانک ملی ایران
لینک کوتاه کپی شد

بانک ملی ایران امکانی را فراهم کرده تا مشتریان بدون مراجعه به شعب بانک و یا احراز هویت هوشمند در چند مرحله ساده در سامانه بام، نسبت به افتتاح حساب دیجیتال خود اقدام کنند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در سامانه بام کاربران این امکان را دارند که با درخواست غیرحضوری و بدون مراجعه به شعبه، «کارت بانکی مجازی» خود را با امکان تعریف رمز دوم پویا و رمز ثابت دریافت کرده و تراکنش های مدنظرشان را انجام دهند.

اکنون امکان افتتاح حساب برای طرح مهربانی، مروارید، قرض السنه پس انداز و حساب کوتاه مدت عادی فراهم است و کاربر می تواند ضمن افتتاح حساب، درخواست خود برای فعالسازی پیامک و صدور کارت را هم ثبت کند.

با صدور کارت بانکی به صورت مجازی، امکان انتقال وجه و خرید اینترنتی از تمامی درگاه ها به صورت آنی فراهم می شود اما در صورت تمایل مشتری به دریافت فیزیک کارت باید به نزدیکترین شعبه بانک مراجعه کند.

لازم به ذکر است، ثبت‌نام با احراز هویت هوشمند دیگر امکان پیشرفته سامانه بام است که با اسکن امضا، اسکن مدارک و… برای کاربران فعال می شود و بدین ترتیب مشتری دیگر برای انجام عملیات بانکی به احراز هویت فیزیکی نیازی نخواهد داشت.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه