// کد مطلب: ۱۶۱۷۹۵

قرض الحسنه شاهد

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت
لینک کوتاه کپی شد

دکتر محمود تبریزی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد طی پیامی چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران ایشان را تسلیت گفت.

 دکتر محمود تبریزی مدیرعامل صندوق قرض الحسنه شاهد به مناسبت فرارسیدن چهارمین سالگرد شهادت سردار سپهبد سپاه اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و یاران و همرزمانش پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام به شرح ذیل است:

حاج قاسم سلیمانی پس از سال‌ها مجاهدت در شکل‌گیری انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن به عنوان مؤثرترین فرد مبارز با عناصر تروریسم در منطقه و جهان شناخته شده بود؛ ایشان نمادی بارز از عزت، غیرت، اخلاص، استکبارستیزی، دفاع از مظلوم و وطن دوستی بود.

همان طور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: «شهید سلیمانی از سردار سلیمانی برای دشمنان خطرناکتر است» جوانان ما با پیروی از مکتب انسان سازی که این سردار والا مقام در آن به بزرگی رسید بیش از گذشته آماده فداکاری و ایثار بوده و گوش به فرمان مقام معظم رهبری برای دفاع از این آب و خاک هستند.

بی شک انقلاب اسلامی با پرورش فرزندان جان بر کف در چنین مکتبی و با عمل به منویات مقام معظم رهبری، قادر خواهد بود در مکتب سردار دل ها، هزاران سردار فداکار، مخلص و پیرو اهل بیت و در خط فرمان ولایت فقیه را تحویل جامعه بشری دهد.

ضمن عرض تسلیت به مناسبت چهارمین  سالروز شهادت این سردار رشید اسلام به مردم قهرمان و ولایتمدار و سرافراز کشور عزیزمان، استمرار راه پر افتخار ایشان را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه