// کد مطلب: ۱۶۲۱۸۹

بانک ملی ایران

تداوم حمایت بانک ملی ایران از بخش های مختلف اقتصادی در قالب پرداخت تسهیلات

تداوم حمایت بانک ملی ایران از بخش های مختلف اقتصادی در قالب پرداخت تسهیلات
لینک کوتاه کپی شد

بانک ملی ایران با هدف حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور در شرایط تحریمی در ۹ ماهه منتهی به آذرماه سال جاری سه میلیون و ۲۹۵ هزار و ۴۷۸ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت زمان یادشده تعداد ۳۹ هزار و ۱۲۳ مورد تسهیلات به ارزش  یک میلیون و ۲۶۸ هزار و ۹۱۹ میلیارد ریال به بخش صنعت و معدن پرداخت کرده است.

بخش خدمات نیز با احتساب تسهیلات پرداختی در قالب کارت های اعتباری  تعداد یک میلیون و ۵۴۵ هزار و ۵۴۸ مورد تسهیلات به ارزش یک میلیون و ۲۷۵ هزار و ۳۴۲ میلیارد ریال از بانک ملی ایران دریافت کرده است.

بانک ملی ایران همچنین در ۹ ماهه منتهی به آذر سال جاری تعداد ۱۶۱ هزار و ۳۸ مورد تسهیلات به ارزش ۵۲۹ هزار و ۹۲۷ میلیارد ریال به بخش بازرگانی پرداخت کرده است.

بخش کشاورزی و صنایع تبدیلی نیز ۶۶ هزار و ۵۳۴ مورد تسهیلات به ارزش ۱۳۶ هزار و ۹۶۵ میلیارد ریال از این بانک دریافت کرده است.

همچنین بخش مسکن و ساختمان  ۴۰ هزار و ۴۴۱ مورد تسهیلات به ارزش ۸۱ هزار و ۹۷ میلیارد ریال و بخش صادرات نیز ۱۴۷ مورد تسهیلات به ارزش سه هزار و ۲۲۸ میلیارد ریال تسهیلات از بانک ملی ایران دریافت کرده اند.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه