// کد مطلب: ۱۶۲۴۲۱

بانک سپه/

سند راهبری حقوقی بانک سپه رونمایی شد

سند راهبری حقوقی بانک سپه رونمایی شد
لینک کوتاه کپی شد

سند راهبری حقوقی بانک سپه در مراسمی با حضور دکتر ابراهیمی مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاون حقوقی بانک سپه رونمایی شد.

به گزارش طلانیوز از پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، سند راهبری حقوقی بانک سپه به همت معاونت حقوقی و با بهره‌ مندی از دانش، تخصص، قانون مداری، تجربه، تعهد و روحیه جهادی ضمن اصلاح و هوشمندسازی فرآیندها و همچنین بسترسازی و توسعه نظام یکپارچه حقوقی با در نظر گرفتن تامین حقوق و انتظارات ذینفعان و حفظ و نگهداشت حقوق بانک تدوین شده است.

دکتر محمد ابوالحسنی معاون حقوقی بانک سپه در حاشیه مراسم رونمایی از سندراهبری حقوقی گفت: این سند با پیروی از سند تحول بانک سپه و به صورت تخصصی ذیل آن سند تهیه شده و برنامه های کوتاه مدت و میان مدت حقوقی بانک در سراسر کشور بر مبنای این سند تدوین و اجرا می‌شود.

کاهش ریسک‌های حقوقی با توسعه نقش پیشگیرانه، مدیریت سبد مطالبات بانک، حفظ حقوق ذینفعان با توسعه مدیریت دانش همگام با بانکداری دیجیتال، توسعه قانونمداری و ارتقاء رضایت ذینفعان و بسترسازی و توسعه نظام یکپارچه حقوقی از جمله استراتژی های کلان سند راهبری حقوقی بانک سپه به شمار می رود.

چابک سازی و عملیاتی کردن فرآیندها، مستندسازی، ایجاد و توسعه بستر فناوری در اتخاذ تصمیمات و اجرای آنها، ارتقاء سطح علمی و عملی تمامی کارشناسان و مدیران حقوقی ستاد و مناطق، کاهش دعاوی بانک و کاهش مطالبات غیرجاری و یکپارچگی اقدامات و فعالیت های حقوقی با بکارگیری فناوری های نوین نیز از اهداف استراتژیک سند راهبری بانک سپه است.

مراسم رونمایی از سند راهبری حقوقی بانک سپه روز دوشنبه بیست و پنجم دی ماه همزمان با جلسه هیات مدیره در محل ساختمان معاونت حقوقی برگزار شد.

 

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه