// کد مطلب: ۱۶۲۷۴۵

موسسه اعتباری ملل

تقدیر از تیزر فرهنگی موسسه اعتباری ملل

تقدیر از تیزر فرهنگی موسسه اعتباری ملل
لینک کوتاه کپی شد

در اولین جشنواره فرهنگی اقتصادی آگهی‌های بازرگانی صدا و سیما، تیزر فرهنگی موسسه اعتباری ملل به عنوان یکی از آگهی های برتر انتخاب ولوح تقدیر گرفت

به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: این موسسه به عنوان یک نهاد مالی، پیشرو بودن را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده و سعی نموده تا در جهت تحقق مسئولیت های اجتماعی خود نیز نگاهی به مقوله فرهنگی داشته باشد بدین منظور ضمن ارائه خدمات بانکی با تکنولوژی به روز و سریع، در راستای اعتلا و ارتقا فرهنگ اسلامی ایرانی اهتمام ویژه‌ای دارد.

این گزارش می‌افزاید: موسسه اعتباری ملل برای آگاهی مردم از خدمات قابل ارائه از طریق تهیه تیزرهای تبلیغاتی و پخش آن از طریق شبکه‌های صدا و سیما اقدام نموده و از نقش خود در تحقق مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگ سازی جامعه غافل نشده و با ساخت تیزرهای فرهنگی در این موضوع نیز وارد شده است.

در اولین جشنواره فرهنگی اقتصادی آگهی‌های بازرگانی که در روز دوشنبه دوم بهمن ماه با حضور جمعی از مدیران صدا و سیما، فعالان اقتصادی، تولید کنندگان، شرکت‌های تبلیغاتی و هنرمندان برگزار شد، تیزر فرهنگی جانباز موسسه اعتباری ملل به عنوان یکی از آگهی های برتر انتخاب و با اهدای لوح سپاس از آن ، تقدیر به عمل آمد.

در لوح اهدا شده به مدیرعامل موسسه اعتباری ملل آمده است:

“جناب آقای حجت الاسلام والمسلمین جوادی

سلام علیکم

عرصه تبلیغات رسانه ملی میدان هموارسازی مسیر پیشرفت ایران اسلامی بر مدار هویت محوری و عدالت گستری است.

راهی که رقابت سازنده در آن چرخه رونق اقتصادی را شتاب می‌بخشد و ظرفیت‌ها و توانمندی‌های گسترده کشور را در حوزه تولید ملی متجلی می‌سازد. تبلیغات و پیام‌های اقتصادی و فرهنگی با معرفی و حمایت از تولیدات ایرانی مبتنی بر الگوی زندگی اسلامی ایرانی، جایگاه اثرگذاری در تحقق اهداف تحولی رسانه ملی دارند و گستره مخاطبان را با این جریان و حرکت اثرگذار همراه می‌سازند.

بدینوسیله از خدمات و تلاش‌های ارزنده جنابعالی به عنوان برگزیده بخش بهترین آگهی فرهنگی اجتماعی تلویزیون در نخستین جشنواره فرهنگی اقتصادی آگهی‌های بازرگانی سازمان صدا و سیما قدردانی می‌کنم و دوام توفیقات شما را از درگاه پروردگار تعالی خواستارم.

پیمان جبلی

رئیس سازمان صدا و سیما”

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه