// کد مطلب: ۱۶۲۸۰۹

بانک ملت

برگزاری مجلس ترحیم زنده یاد دولت آبادی با حضور خیل عظیم اقشار مختلف

برگزاری مجلس ترحیم زنده یاد دولت آبادی با حضور خیل عظیم اقشار مختلف
لینک کوتاه کپی شد

مجلس ترحیم زنده یاد دولت آبادی مدیرعامل فقید بانک ملت با حضور مقامات کشوری و لشگری، مدیران ارشد اقتصادی و بانکی و کارکنان بانک‌ها و نهادهای مختلف با شکوهی مثال‌زدنی برگزار شد.

مراسم ترحیم زنده یاد رضا دولت آبادی مدیرعامل محبوب و فقید بانک ملت روز سه شنبه سوم بهمن ماه در مسجد جامع شهرک غرب تهران برگزار شد.

سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، محمدرضا فرزین رییس کل بانک مرکزی، محسن منصوری معاون اجرایی رییس‌جمهور، سردار تیمور حسینی رییس پلیس راهور فراجا و سردار حسین رحیمی رییس پلیس امنیت اقتصادی فراجا، محمد جواد شریف زاده معاون امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت اقتصاد، جمعی از وزرا و مدیران اسبق دولت، مدیران عامل بانک ها، جمع کثیری از مدیران ارشد و کارکنان نظام بانکی، مقامات استانی، لشگری و کشوری با حضور در این مراسم یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشتند.

در این مراسم پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط استاد و قاری ممتاز بین المللی حاج احمد ابوالقاسمی و مداحی حاج مرتضی طاهری، کلیپی خاطره انگیز از آن مرحوم پخش شد.

حجت الاسلام و المسلمین بی‌آزار تهرانی تولیت آستان مقدس امام زاده صالح (ع) تهران نیز در این مجلس با شکوه به ایراد سخنرانی پرداخت.

مرحوم دولت آبادی شامگاه روز جمعه ۲۹ دی ماه در سن ۵۶ سالگی دارفانی را وداع گفت و در مراسمی باشکوه در زادگاهش در قطعه فرهیختگان مصلی شهرستان سبزوار به خاک سپرده شد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه