// کد مطلب: ۱۶۳۱۵۲

بانک کارآفرین

گسترش همکاری بانک کارآفرین با دو انجمن‌ حوزه نفت و پالایش

گسترش همکاری بانک کارآفرین با دو انجمن‌ حوزه نفت و پالایش
لینک کوتاه کپی شد

بانک کارآفرین با هدف گسترش همکاری‌ با انجمن‌ها و صنوف، با «انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا»و «انجمن صنعتی کارفرمایی شرکت‌های خصوصی صنعت پالایش نفت» دو سند تفاهم‌نامه امضا کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک کارآفرین، در جریان برگزاری پنجمین نمایشگاه حمایت از تولیدات داخلی در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش و باحضور مهدی سیف علیشاهی عضو هیات مدیره بانک کارآفرین، سهراب صادقی معاون مدیرعامل در امور شعب و توسعه بازار، علی تقوی معاون مدیرعامل در امور فناوری اطلاعات و اعضای هیات مدیره «انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران» و «انجمن صنعتی کارفرمایی شرکت‌های خصوصی صنعت پالایش نفت» تفاهم نامه‌هایی با هدف توسعه زنجیره تامین امضاء شد.

سیف علیشاهی عضو هیات مدیره در جریان امضاء این دو تفاهم‌نامه ضمن اعلام حمایت بانک کارآفرین از توسعه تولیدات داخلی گفت: این بانک همیشه آماده همکاری و مشارکت با شرکت‌ها و مجموعه‌های فعال در زمینه استارتاپی و کسب و کارهای داخلی به ویژه شرکت‌های فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی خدمات ارزی و ریالی است.

انجمن صنعتی کارفرمایی سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (استصنا) بزرگترین و موثرترین تشکل تخصصی صنعت نفت ایران است که در سال ۱۳۷۹ شروع به فعالیت کرد.

انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌های صنعت پالایش نفت نیز به منظور حفظ حقوق و منافع مشروع و قانونی و بهبود وضعیت اقتصادی این صنعت که حفظ منافع سهامداران و منافع جامعه و مصرف کنندگان است؛ در مورخ ٢۶ مرداد ١٣٩٢ تشکیل و به ثبت رسید.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه