// کد مطلب: ۱۶۴۰۸۳

بانک ملی ایران

آغاز زندگی مشترک ۱۳۲ هزار جوان ایرانی با تسهیلات بانک ملی ایران طی ۱۱ ماه

لینک کوتاه کپی شد

بانک ملی ایران از ابتدای فروردین ماه تا پایان بهمن سال جاری، با اعطای 132 هزار و 276 فقره وام ازدواج به جوانان ایرانی در راستای تسهیل ازدواج، گام های بزرگی برداشته است.

این بانک با پرداخت مستمر وام ازدواج به متقاضیان و جوانان ایرانی، سهم عمده و نقش قابل توجهی در پرداخت وام های قرض الحسنه ازدواج به جوانان و خانواده های واجد شرایط در شبکه بانکی دارد براین اساس بانک ملی ایران طی 11 ماه اخیر در مجموع مبلغی به ارزش 271 هزار و 33 میلیارد ریال به متقاضیان اعطا کرده است تا به عنوان یکی از حامیان اصلی ازدواج جوانان محسوب شود.

بانک ملی ایران طی سال های گذشته، تکالیف و وظایف محوله خود درخصوص پرداخت وام ازدواج را به طور کامل به انجام رسانده و امارها نشان می دهد پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک ملی از سیر صعودی مطلوبی برخوردار است.

لازم به ذکر است، با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی در این مدت، بانک ملی ایران به طور متوسط 400 فقره وام ازدواج در هر روز پرداخت کرده است. 

گفتنی است، بانک ملی ایران در همین مدت 92 هزار و 702 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه فرزندآوری به 147 هزار و 995 متقاضی پرداخت کرده است.

این بانک وام ازدواج را مطابق دستورالعمل ابلاغی بانک مرکزی و مصوبات داخلی خود تنها با دریافت یک ضامن معتبر در تمامی شعب پرداخت می‌کند .

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه