// کد مطلب: ۱۶۴۱۴۴

بانک مسکن

رفتار شایسته و محترمانه کارکنان بانک مسکن قابل تقدیر است

لینک کوتاه کپی شد

مدیر شعب استان یزد در دیدار با رئیس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان گفت: بانک مسکن استان تاکنون تسهیلات ساخت بیش از ۹۰ درصد واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی را پرداخت کرده است.

محمد غفوریان با اشاره به اینکه اقدامات بانک مسکن در طرح نهضت ملی مسکن نسبت به سایر بانکها بی بدیل است افزود: از ابتدای اجرای طرح نهضت ملی مسکن تا کنون تعداد هشت هزار و ۹۷ واحد مسکونی به این مدیریت معرفی شده اند که قرارداد ساخت هفت هزار و ۵۷۸ واحد مسکونی به مبلغ ۲۷ هزار و ۴۵۰ میلیارد ریال به امضا رسیده است.

مدیرشعب استان با اعلام آمادگی بانک مسکن برای ارائه انواع خدمات به کانون و اعضای آن، ارائه خدمات مشاوره‌ای به شرکت تعاونی مسکن کانون را نیز از خدمات قابل ارائه توسط بانک مسکن نامید.

رئیس هیات مدیره کانون وکلای دادگستری استان یزد نیز از اقدامات بانک مسکن در ارائه خدمات به وکلا، اعضای کانون و به خصوص رفتار شایسته و محترمانه کارکنان بانک مسکن قدردانی کرد.

محمدحسین جعفری با اشاره به تاسیس شرکت تعاونی مسکن کانون وکلای دادگستری یزد، استفاده از خدمات و تسهیلات بانک مسکن برای احداث واحدهای مسکونی اعضای این کانون را ضروی و مهم برشمرد و گفت: امید است ادامه همکاری کانون وکلا و بانک مسکن موجب پیشبرد بهتر و سریعتر پروژه شرکت تعاونی مسکن شود

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه