// کد مطلب: ۱۶۴۳۳۹

بانک توسعه تعاون

تلاش داریم «سمات» را به مزیت مهم بخش تعاون تبدیل کنیم

تلاش داریم «سمات» را به مزیت مهم بخش تعاون تبدیل کنیم
لینک کوتاه کپی شد

مدیر عامل بانک توسعه تعاون در مجمع سالیانه شرکت سمات اعلام داشت تلاش داریم «سمات» را به مزیت مهم بخش تعاون تبدیل کنیم.

به گزارش خبرنگار ما از پایگاه خبری توسعه تعاون،محمد شیخ حسینی مدیر عامل بانک توسعه تعاون در جلسه مجمع سالیانه شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون اظهار داشت: سمات شرکت ابزاری بانک در حوزه فناوری بوده است، این شرکت طی دوره هایی به انجام وظایف محوله مشغول بوده و پشتیبانی فنی و عملیاتی را از بانک به عمل آورده است، البته شرکت در ادوار گذشته این قابلیت و فرصت را داشته تا در انجام پروژه های تحولی و توسعه ای دستاوردهای بهتری ایجاد کند .

وی افزود: همکاران سمات همگام با بانک توسعه تعاون در انجام و ارتقای سطح عملیات بانکی وظایفی مهم بر عهده داشتند و تلاش همکاران در سطوح مدیریتی و اجرایی و عملیاتی جای تقدیر دارد. البته طی دو سال اخیر در برنامه ها و راهبردهای بانک نقش سمات را ارتقا داده ایم و سمات با هدف کمک به برنامه های تحولی بانک، فعالیت های مهمی در حوزه بانکداری دیجیتال، گسترش فناوری مالی در بخش تعاون، ارتقای فعالیت مرکز داده، امنیت فناوری بانکی، ارتقای سطح بازارهای تعاون با اتکا به بسترهای معاملات الکترونیک و کمک به تسریع و تسهیل معاملات تعاونی ها در دستور کار قرار داده است.

شیخ حسینی تاکید نمود: مطابق چشم انداز، بانک توسعه تعاون در سال ۱۴۰۴ تبدیل به بانک برتر کشور در حوزه ارائه خدمات اعتباری و بانکی به تعاونی ها و بنگاههای کوچک و متوسط می‌شود، اولین گام برای نیل به این هدف راهبردی و مهم راه اندازی سامانه تی تی پلاس بوده است، شخصا گام به گام بر فرآیند تی تی پلاس نظارت داشتم، و تلاش کردیم تا این ابزار با تلاش سرمایه انسانی مستقر در سمات و فناروی و دیگر واحدهای مرتبط به عنوان محصول بومی بانک تولید شود تا هر گونه ارتقا و تطابق این سامانه در اختیار همکاران بانک باشد و بتوانیم کلیه عملیات بانکی بخش تعاون و مشتریان را با بالاترین کیفیت پوشش دهیم و به نوعی در متن بازار بخش تعاون باشیم.

مدیر عامل بانک توسعه تعاون گفت: رابطه میان بانک و سمات مبتنی بر همکاری و تعامل است، سمات جزئی از مجموعه فناوری بانک است، تکلیف کرده ایم تا قراردادهای میان بانک و سمات با هدف بهره وری و اثربخشی همراه با سرعت و دقت باشد، تیم فعلی مدیریتی سمات راه اندازی برخی سامانه ها و سیستم ها را زودتر از انجام تشریفات اداری و قرارداد پیش برده است، سمات با رویکرد جهادی کارها را زودتر انجام داده و تکلیف نمودیم تا در انجام قراردادها تسهیل و تسریع وجود داشته باشد. گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی ضمن تایید صورت های مالی و رعایت استانداردهای حسابداری رهنمودهایی در خصوص تنظم زمانی قراردادها و فعالیت ها ارائه داده است.

شیخ حسینی تصریح نمود: ترکیب اعضای هیات مدیره و تیم مدیریتی سمات به گونه ای است تا بتواند راهبری و تنظیم گری کلیه مسائل شرکت را در حوزه های فناوری، حقوقی، مالی و بانکی انجام دهد. معاون فناوری بانک، مدیر امور فناوری و روسای ادارات تابعه همگی با تیم مدیریتی سمات در انسجام کامل هستند و پروژه ها را به صورت تیمی جلو می برند.

این مقام بانکی خاطر نشان کرد: متخصصین حوزه فناوری کشور از سرمایه های مهم انسانی کشور هستند، این عزیزان هم در بخش تعاون، حوزه های بانکی و همه حوزه های اقتصادی اثربخشی مناسبی دارند، لذا در حفظ و نگهداشت این نیروها در شرکت سمات تدابیر مناسبی اتخاذ گردیده است.

اعضای هیات مدیره و اعضای هیات عامل و تعدادی از مدیران بانک توسعه تعاون در این جلسه نکات مهمی را برای اداره بهتر سمات در دوره پیش رو مطرح نمودند. امید سلیمانی مدیر عامل شرکت سمات و اعضای هیات مدیره و تعدادی از مدیران شرکت توضیحاتی درباره عملکرد یکساله شرکت در دوره منتهی به سی ام آذر ۱۴۰۲ بیان نمودند. نمایندگان معاونت اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در جلسه حضور داشتند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه