// کد مطلب: ۱۶۴۳۶۵

بانک اقتصادنوین

فعالیت شعب کشیک بانک اقتصادنوین در ایام نوروز

فعالیت شعب کشیک بانک اقتصادنوین در ایام نوروز
لینک کوتاه کپی شد

به‌منظور رفاه حال مشتریان در ایام تعطیلات نوروزی، شعب بانک اقتصادنوین به‌صورت کشیک آماده ارائه خدمت به هم‌وطنان عزیز در سراسر کشور خواهند بود.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی بانک اقتصادنوین، با توجه به فرارسیدن تعطیلات نوروزی و به‌منظور رفاه حال مشتریان و دسترسی به خدمات بانکی در این ایام، شعب کشیک این بانک در روزهای دوم و چهارم فروردین‌ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمت به مشتریان ارجمند هستند.

بر این اساس شعب میدان نبوت، قلهک، بلوار اندرزگو، بهارجنوبی، آفریقای شمالی، میدان ولیعصر، سرو غربی، آیت‌اله کاشانی و توحید در شهر تهران و شعب طالقانی کرج، فرهنگ ساری، آمل، چالوس، گلسار رشت، لاهیجان، ناهارخوران گرگان، میدان آزادی قزوین، ارتش تبریز، سرداران ارومیه، سنندج، زنجان، مدرس مشهد، احمد آباد مشهد، آزادی کرمان، بندرعباس، توحید اصفهان، بلوار وحید اصفهان، بلوار جمهوری یزد، جهاد قم، همدان، عفیف‌آباد شیراز، زند شیراز، طالقانی اهواز، بازار بوشهر و کیش در سایر استان‌ها، خدمات مورد نیاز مشتریان و مسافران نوروزی را ارائه خواهند کرد.

علاوه بر این، تمهیدات لازم برای پول‌رسانی به خودپردازهای بانک اقتصادنوین اندیشیده شده و این خودپردازها به‌صورت ۲۴ ساعته آماده تامین وجوه نقد مورد نیاز مشتریان خواهند بود.

از تمامی هم‌وطنان درخواست می‌شود در این ایام استفاده از بانکداری الکترونیک را در اولویت قرار دهند. همچنین کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره ۴۸۰۳۱۰۰۰-۰۲۱ در تمام ایام هفته و به‌صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و ابهامات مشتریان ارجمند هستند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه