// کد مطلب: ۱۶۴۶۱۷

بانک مسکن

تامین مالی ساخت ۸۵۳۷ واحد نهضت ملی مسکن در بانک مسکن خراسان جنوبی

تامین مالی ساخت ۸۵۳۷ واحد نهضت ملی مسکن در بانک مسکن خراسان جنوبی
لینک کوتاه کپی شد

مدیر شعب خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نهضت ملی مسکن تا پایان سال ۱۴۰۲ در این استان، قرارداد ۸۵۳۷ واحد مسکونی نهضت ملی در قالب ۲۷۸۱ پروژه با تامین اعتباری بالغ بر ۳۳ هزار میلیارد ریال منعقد شده است.

ناصر علیشاهی در تشریح عملکرد بانک مسکن استان در طرح نهضت ملی گفت: ۲۷۸۱ پروژه‌ نهضت ملی استان خراسان جنوبی شامل ۷۵۷۷ واحد حمایتی، ۶۲۷ واحد خود مالک به انضمام ۳۳۳ واحد روستایی است و تا پایان سال ۱۴۰۲ در حدود ۷۰ درصد مبلغ انعقادی معادل ۲۳ هزار میلیارد ریال از سهم‌الشرکه‌های مربوطه به حساب متقاضیان واریز شده است.

وی افزود: مبلغ ۱۰ هزار میلیارد ریال نیز به عنوان مابقی تعهد بانک به نسبت پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها در آینده پرداخت خواهد شد.

مدیرشعب خراسان جنوبی اظهار داشت: بانک مسکن کماکان در سطح استان با سهمیه ۹۳ درصدی از حیث تعداد قراردادهای منعقده و مبلغ تامین مالی پیشتاز بوده است.

وی در پایان گفت: این مدیریت شعب با بهره گیری از تمام توان، ظرفیت و همراهی و هم‌افزایی همکاران ساعی استان، در راستای تامین مالی و پرداخت تسهیلات پروژه‌های نهضت ملی مسکن در کوتاه‌ترین زمان ممکن با هدف خدمتگزاری و خانه‌دار شدن آحاد مردم اقدام کرده است.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه