// کد مطلب: ۱۶۵۱۰۴

پست بانک ایران

دیدار دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با کارکنان شرکتی مستقر در ستاد بانک

دیدار دکتر بهزاد شیری مدیر عامل پست بانک ایران با کارکنان شرکتی مستقر در ستاد بانک
لینک کوتاه کپی شد

همزمان با ۱۲ اردیبهشت؛ روز جهانی کار و کارگر و گرامیداشت روز معلم، دکتر بهزاد شیری مدیرعامل پست‌بانک ایران با کارکنان شرکتی مستقر در ستاد بانک دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی پست بانک ایران، در این دیدار ابتدا حسین ملک معاون سرمایه انسانی و پشتیبانی بانک گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای بهبود وضعیت معیشت و امور رفاهی کارکنان شرکتی ارائه کرد.

در ادامه این دیدار ، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد که در آن تنی چند از نیروهای شرکتی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت گرفته در پست بانک ایران برای ارتقاء سطح معیشت و رفاهیات این قشر، به نمایندگی از دیگران نسبت به بیان دغدغه‌ها ، انتظارات و نقطه نظرات خود در زمینه بهبود وضعیت معیشتی و رفاهی خود پرداختند.

در این دیدار دکتر شیری در فضایی صمیمی در سخنانی ضمن تبریک و گرامیداشت روز معلم و روز جهانی کار و کارگر گفت: با توجه به اهمیت نیروی انسانی در تولید و خدمات، ما امسال شعار بانک را «سرمایه انسانی – محور تحول» قرار دادیم و همواره دغدغه هیات مدیره و مدیران، توجه به تامین و بهبود معیشت و امور رفاهی کارکنان شرکتی طرف همکاری با بانک بوده است.

دکتر شیری بر نقش کارکنان شرکتی در پیشبرد عملکرد و دستیابی به اهداف بانک تاکید کرد و از آنان خواست مانند گذشته در کنار سایر کارکنان به پیشرفت و بالندگی پست بانک ایران کمک کنند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه