// کد مطلب: ۱۶۵۲۸۰

بانک ملی ایران

بانک ملی ایران شریک تجاری امن و مطئنی است

بانک ملی ایران شریک تجاری امن و مطئنی است
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل چاه های نفت شرکت پتروپارس، بانک ملی ایران را پشتوانه قوی برای فعالیت های این شرکت در صنعت نفت کشور دانست وگفت: بانک ملی ایران سال هاست در کنار ما بوده که همین موضوع موجب موفقیت شرکت شده است.

احمدرضا مردان با حضور درغرفه بانک ملی ایران در بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران در راستای نقش بانک در توسعه و گسترش صنعت نفت و رشد تولیدات واحدهای صنعتی و تولیدی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی بانک ملی ایران عملکرد حمایتی بانک را در خصوص رشد و پیشرفت این شرکت بسیار مطلوب توصیف و تاکید کرد: بانک ملی ایران نشان داد می تواند با حمایت ها و خدمات ریالی و ارزی از مجموعه های تولیدی و صنعتی کشور، توان رقابتی آنها را در سطح بین الملل افزایش دهد.

وی با اشاره به این که به سرانجام رسیدن هر اقدامی نیاز به تقویت منابع مالی دارد و این موضوع برای بنگاه های اقتصادی و واحد های تولیدی از اهمیت بیشتری برخوردار است، گفت: تأمین پایدار منابع مالی به عنوان پشتوانه تولید توسط بانک ملی ایران از صنعت کشور می تواند سرمنشاء توسعه همه جانبه کشور باشد.

مردان با اشاره به ارزآوری این شرکت، اظهار کرد: با حمایت ها و کمک های بانک ملی ایران ظرفیت تولید این واحد صنعتی در سال های گذشته افزایش یافته و موجب شده تا کشور در اجرای طرح های نفتی با تکیه بر متخصصان داخلی خودکفا شود.

وی با تاکید براین موضوع که مطمئن ترین بانک در کشور به عنوان حامی تجار، مدیران بنگاه های اقتصادی و صاحبان صنایع برای تبادلات و مراودات پولی و بانکی و یا حتی مشارکت وسرمایه گذاری بانک ملی ایران است، اظهارداشت: این بانک با سال ها تجربه در امور بانکداری بی شک مطمئن ترین و امن ترین شریک تجاری برای تجار و بازرگانان است.

وی در پایان سخنان خود افزود: ارائه خدمات و تأمین پایدارمنابع مالی به عنوان پشتوانه تولید توسط بانک ملی ایران از صنایع کشور به خصوص صنعت نفت کشور می تواند سرمنشاء توسعه همه جانبه شود.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه