// کد مطلب: ۱۶۵۳۲۴

بانک رفاه کارگران

امضای ۳ تفاهم‌نامه همکاری از سوی بانک رفاه کارگران در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

امضای ۳ تفاهم‌نامه همکاری از سوی بانک رفاه کارگران در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی
لینک کوتاه کپی شد

تفاهم‌نامه‌های همکاری متقابل بانک رفاه کارگران با شرکت‌های تاپیکو، تولیدی و صنعتی فراسان و پتروصنعت هرمزان، امضا شد.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، دکتر اسماعیل للـه‌گانی طی سخنانی در حاشیه مراسم امضای این تفاهم‌نامه‌ها که در محل بیست‌وهشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برگزار شد، هدف از این مهم را حمایت از این شرکت‌ها به منظور پیشبرد برنامه‌های توسعه‌ای عنوان کرد و افزود: بانک رفاه کارگران با در اختیار داشتن بسته‌ای جامع از خدمات تسهیلاتی، اعتباری، حمایتی، ارزی، سرمایه‌گذاری، فناوری اطلاعات، بیمه‌ای و… آمادگی دارد همکاری‌های متقابل خود با آنها را گسترش دهد.

 

دکتر للـه‌گانی به افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران به مبلغ ۶۲۰ هزار میلیارد ریال اشاره کرد و گفت: بر این اساس شاخص “کفایت سرمایه” بانک رفاه به صورت قابل توجهی افزایش یافت و ضمن قرار گرفتن در رتبه‌های برتر شبکه بانکی کشور، بستر برای حمایت‌های این بانک از تولید ملی و اشتغالزایی بیش از پیش فراهم شده است.

 

مدیرعامل بانک رفاه کارگران به سودآوری این بانک اشاره کرد و گفت: این بانک در حال حاضر دومین بانک سودآور کشور محسوب می‌شود و جای خرسندی است که ضمن امانت‌داری مناسب از منابع و سپرده‌های مشتریان به ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، توانسته‌ایم با قرار گرفتن در این جایگاه، موجب اعتباربخشی مضاعف به این منابع از محل سودآوری شویم.

 

شایان ذکر است، بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور فعال بانک رفاه کارگران برگزار شد. این بانک به همراه برخی از شرکت‌های تابعه با حضور اثربخش در این نمایشگاه که طی روزهای ۱۸ الی ۲۲ اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد، بخشی از خدمات و محصولات متنوع خود در حوزه‌های مختلف را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داد.

 

برخی از مدیران بانک با حضور در غرفه بانک رفاه کارگران در این نمایشگاه ضمن تشریح خدمات و فعالیت‌های این بانک در بخش‌های مختلف اقتصادی، به ویژه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، پاسخ‌گوی سوالات بازدیدکنندگان بودند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه