// کد مطلب: ۱۶۵۳۳۵

بانک ملی ایران

بازدید قائم مقام بانک ملی ایران و هیات همراه از سه شرکت تولیدی در اصفهان

بازدید قائم مقام بانک ملی ایران و هیات همراه از سه شرکت تولیدی در اصفهان
لینک کوتاه کپی شد

نصرت اله شهبازی قائم مقام بانک ملی ایران و هیات همراه ضمن بازدید از هلدینگ پتروپالایش اصفهان ، مجتمع فولاد مبارکه اصفهان و شرکت فولاد سفید فراب کویر،بر افزایش تعاملات بانک با این شرکت ها تاکید کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، شهبازی در این بازدیدها که حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب،محمد نور آزادی عضو هیات عامل و معاون بانکداری جامع ، علیرضا گچ پز زاده عضو هیات عامل و معاون امور ارزی و بین الملل، حمید رضا مختاریان عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات، علی اشرف یوسفی قیاسی مدیر امورشعب منطقه یک،عباس افشاری راستین رییس اداره کل بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری و رشید ساعدی رییس اداره امورشعب اصفهان نیز حضور داشتند،گفت: بانک ملی ایران با تقویت رویکرد بانکداری شرکتی، خدمات متنوعی را برای شرکت ها و واحدهای تولیدی کشور در نظر گرفته است.

وی با اشاره به عزم بانک ملی ایران برای تحقق شعار سال، افزود:این بانک به عنوان بازوی دولت در بخش اجرایی،اهتمام ویژه ای برای حمایت از بخش تولید و گسترش و رونق آن دارد و برای این هدف، همه بخش های بانک ملی ایران بسیج شده اند.

حسن مونسان عضو هیات عامل و معاون شعب بانک ملی ایران نیز در این دیدارها گفت: مشتریان ویژه در ترازنامه بانک و دستیابی به اهداف استراتژیک تاثیر فراوانی دارند از این رو بانک ملی ایران در راستای بانکداری شرکتی،در صدد هموار سازی هر چه بیشتر همکاری با این دسته از مشتریان است.

وی با اشاره به عزم بانک ملی ایران برای تحقق شعار سال و جهش تولید،افزود: یکی از برنامه های اصلی بخش بانکداری شرکتی این بانک در سال جاری، برگزاری جلسات مستمر با مشتریان ویژه در راستای ارائه خدمات تخصصی و افزایش تعاملات دوجانبه با بخش تولید است.

محمدنور آزادی عضو هیات عامل و معاون بانکداری جامع بانک ملی ایران نیز در این بازدیدها با اشاره به موفقیت محصولاتی همچون طرح مهربانی ملی و پذیرنده ملی، گفت: در حال حاضر سبد محصولات بانکی برای تمام گروه های مشتریان بانک از تنوع مطلوبی برخوردار است و در معاونت بانکداری جامع ایجاد محصولات جدید هم در بخش بانکداری خرد و هم در بخش بانکداری شرکتی در دست اجرا است.

وی افزود: به زودی طرح های جدیدی از سوی بانک ملی ایران برای ارائه به مشتریان متناسب با نیاز آنها، عرضه خواهد شد.

علیرضا گچ پز زاده عضو هیات عامل و معاون امور ارزی و بین الملل بانک ملی ایران نیز افتتاح شعب صرافی ملی را یکی از ظرفیت های ویژه این بانک در راستای ارائه خدمات ارزی به مشتریان بانک برشمرد و با اشاره به شعب بانک ملی ایران در خارج از کشور از آمادگی کامل برای ارائه خدمات ارزی به شرکت های صادرات محور خبر داد .

حمید رضا مختاریان عضو هیات عامل و معاون فناوری اطلاعات و شبکه ارتباطات بانک ملی ایران هم گفت:در خصوص دریافت خدمات بانکداری الکترونیک تخصصی،کارگروه ویژه ای با حضور کارشناسان بخش فناوری اطلاعات بانک و مدیران مالی این شرکت ها ایجاد شده است.

وی افزود:هدف از ایجاد این کارگروه، تولید محصولات متناسب با نیاز شرکت ها است که با اخذ نظرات آنها صورت می گیرد.

در این دیدارها محسن قدیری مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان ، مهدی کویتی معاون اقتصادی و مالی مجتمع فولاد مبارکه و احمد خوروش رییس هیات مدیره شرکت فولاد سفید فراب کویر نیز با قدردانی از تعاملات ارزنده بانک ملی ایران در بخش های فناوری اطلاعات، ارز، خدمات اعتباری و تسهیلاتی،خواستار افزایش سطح همکاری ها با بانک ملی ایران شدند .

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه