// کد مطلب: ۱۶۵۶۸۰

بانک پارسیان

پیام تسلیت اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک پارسیان در پی شهادت رییس جمهور و همراهان ایشان

لینک کوتاه کپی شد

اعضای هیات مدیره و هیات عامل بانک پارسیان با انتشار پیامی شهادت رئیس‌جمهور محبوب ایران اسلامی حضرت آیت‌الله رئیسی و همراهان ایشان در سانحه سقوط بالگرد را تسلیت گفتند.

متن پیام بدین شرح است :

منَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَی نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

حادثه دلخراش سقوط هلی‌کوپتر و شهادت ناباورانه رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار و همراهانشان، مایه تأثر شدید شد و قلب‌های همه ما را به داغی بزرگ نشاند.

آیت الله سید ابراهیم رییسی در زمره مسئولان تراز اول انقلاب اسلامی بود که در همه سنگرهای مسئولیت، عطر خدمت متواضعانه و روحیه جهادی را با خود به ارمغان می‌آورد.

شهادت غم‌انگیز و مظلومانه رئیس‌جمهور عزیز، مردمی و محبوب ملت ایران و همراهانشان زنده‌یاد حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت‌الله سید محمد علی آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار محترم آذربایجان شرقی و همراهانشان که در حین ماموریت به لقاءلله پیوستند را به محضر رهبر معظم انقلاب، خاندان معزز این مسئولان خادم و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می‌گوییم ‌و از خداوند متعال آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیاءلله را برای آن خدمتگزاران شریف طلب می‌کنیم و برای بازماندگان صبر و سلامتی خواهانیم.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه