// کد مطلب: ۱۶۶۴۸۹

بانک ملت

اعلام زمان بندی پرداخت سود سهام بانک ملت

اعلام زمان بندی پرداخت سود سهام بانک ملت
لینک کوتاه کپی شد

بانک ملت در اطلاعیه ای، زمان بندی پرداخت سود سهام را برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ اعلام کرد.

به گزارش طلانیوز از روابط عمومی بانک ملت، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه در تاریخ ۳۰ خردادماه۱۴۰۳ و تصویب سود تقسیمی هر سهم، سود سهام سهامداران حقیقی و حقوقی اعم از شرکت ها، موسسات و صندوق های سرمایه گذاری که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند در روز ۳۱ تیرماه امسال به حساب سجام آنها واریز خواهد شد.

در عین حال، سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند نیز می توانند در روز ۳۱ مردادماه با مراجعه به هریک از شعب بانک ملت در سراسر کشور و ارائه کارت ملی یا اعلام کد بورسی یا مراجعه به سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت، بخش دریافت سود سهام، نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، سود سهام سهامداران حقوقی که دارای سبد های سرمایه گذاری اعم از حقیقی و حقوقی هستند هم با ارسال درخواست کتبی سبدگردان، اعلام شماره حساب یا شماره شبای سبد گردان به همراه مستندات مربوط به واریز سود سهام در وجه سبد گردان و نیز تصویر آگهی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران و صاحبان امضای مجاز شرکت به نشانی امور سهامداران بانک ملت، در روز ۲۰ شهریور سال جاری پرداخت خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه بانک ملت، سایر سهامداران حقوقی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند هم پس از ارسال درخواست کتبی، اعلام شماره حساب یا شماره شبا به همراه تصویر آگهی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران و صاحبان امضای مجاز شرکت به نشانی امور سهامداران بانک ملت، در روز ۳۰مهرماه ۱۴۰۳ سود سهام خود را دریافت خواهند کرد.

این گزارش حاکی است، امور سهامداران بانک ملت به نشانی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از تقاطع انقلاب، پلاک ۱۴۴۳ ،طبقه اول، اداره کل حسابداری مالی بانک ملت و کدپستی ۱۵۹۱۶۱۴۳۱۱ آماده پاسخگویی به سهامداران خواهد بود.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه