// کد مطلب: ۱۶۶۵۸۹

بانک شهر

دریافت هدیه نقدی ۷ میلیون ریالی با افتتاح حساب در «همراه شهرپلاس» بانک شهر

دریافت هدیه نقدی ۷ میلیون ریالی با افتتاح حساب در «همراه شهرپلاس» بانک شهر
لینک کوتاه کپی شد

شهروندان می توانند با افتتاح حساب در نرم افزار کاربردی «همراه شهر پلاس»، هدیه نقدی از بانک شهر دریافت کنند.

بروزرسانی نسخه جدید نرم افزار همراه شهرپلاس انجام و ضمن اضافه شدن خدمات کاربردی نوین، دریافت هدیه نقدی برای شهروندان در آن ممکن شده است.

شهروندان با افتتاح حساب در نرم افزار همراه شهر پلاس بانک شهر و سیر مراحل احراز هویت می توانند کد معرف را دریافت کرده و با استفاده از آن، دوستان خود را به ثبت نام در این نرم افزار دعوت کنند.

کاربران جدید دعوت شده، می بایست با نصب و ثبت‌نام در نرم افزار همراه شهر پلاس و انتخاب گزینه «افتتاح سپرده ویژه مشتریان جدید»، کد دعوت را در بخش “کد معرف” وارد کنند. پس از تکمیل فرایند ورود اطلاعات و افتتاح سپرده بانکی، هدیه ای به مبلغ ۷۰۰٫۰۰۰ ریال به سپرده کاربر دعوت‌کننده و ۳۰۰٫۰۰۰ ریال به سپرده کاربر جدید دعوت شده به صورت سیستمی واریز می شود.

کاربران می توانند به هر تعداد که تمایل دارند کد دعوت خود را برای مشتریان جدید ارسال کنند، اما صرفاً بابت ۱۰ افتتاح سپرده اول، به فرد دعوت کننده هدیه تعلق خواهد گرفت. درخصوص دعوت های بعدی (بیش از ۱۰ دعوت) صرفاً کاربر دعوت شده هدیه به مبلغ ۳۰۰٫۰۰۰ ریال را دریافت خواهد کرد.

همچنین فرد دعوت شده از زمان دریافت پیام دعوت، حداکثر یک ماه فرصت دارد نسبت به افتتاح سپرده از طریق نرم افزار همراه شهر پلاس اقدام کند.

در پایان به اطلاع شهروندان می رساند؛ نسخه اندروید، ios و تحت وب (مناسب برای سیستم عامل IOS ) همراه شهر پلاس” از طریق سایت بانک شهر به نشانی: ‌http://Shahr-Bank.ir و همچنین نرم افزار کافه بازار و مایکت قابل دسترسی است. با ارسال عدد ۵ به شماره ۲۰۰۰۳۵ نیز می توانید لینک دانلود نرم افزار همراه شهر پلاس را دریافت کنید.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه