// کد مطلب: ۱۶۱۹۶۱

بورس تهران

با استقبال اصحاب رسانه؛ نشست خبری مدیرعامل بورس تهران برگزار شد

لینک کوتاه کپی شد

گودرزی گفت: دیجیتالی شدن بورس تهران، از اهداف شرکت است و تلاش می کنیم وظایف خود را به صورت کارا و در راستای حفظ اساسنامه بورس، انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران، محمود گودرزی مدیرعامل بورس تهران در نشست خبری با اصحاب رسانه، ضمن خوش‌آمدگویی و تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، سالروز شهادت سرباز وطن، سردار قاسم سیلمانی را تسلیت گفته و در خصوص آخرین وضعیت بورس تهران اظهار داشت: پیش از اجرای برنامه‌های توسعه‌ای، مشکلاتی از جمله مسائل پروژه ساختمان را داشتیم که وقت زیادی صرف آن کردیم و به لطف خداوند اتفاقات خوبی رقم خورد. هیأت مدیره محترم نیز همگام با ما قدم‌های اساسی و مهمی را در راستای حل و فصل این موارد برداشتند.

وی از زحمات همکاران و مدیران قبلی قدردانی کرد و گفت: با توجه به شرایط حاکم در بورس تهران، بنا را بر آن گذاشتیم که زمانی را صرف نگاه به مسایل داخلی شرکت کنیم.

گودرزی تصریح کرد: تأمین مالی، جزو وظایف اصلی ماست و از اقدامات مهمی بود که صورت پذیرفت. همچنین دیجیتالی شدن بورس تهران و طراحی کردن سامانه هایی با هدف پاسخگویی موثر به نیازهای بازار از دیگر اهداف ماست. امیدوارم بتوانیم وظایف خود را به صورت کارا و در راستای حفظ اساسنامه بورس تهران، انجام دهیم.

مدیرعامل بورس تهران خاطرنشان کرد: در سال جاری اقدامات مهمی به‌همراه تیم اجرایی خود انجام داده ­ایم و امیدواریم سال آینده، با اصلاح برند و حضور پررنگ و قوی در حوزه تأمین مالی، گامی مهم برای کشور عزیزمان ایران برداریم.

در پایان نشست خبری امروز مراسم تقدیر و تشکر از سرکار خانم سهیلا مستوفی زاده خوئی، رئیس اداره روابط عمومی، به پاس سه دهه فعالیت در روابط عمومی بورس تهران صورت گرفت.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه