// کد مطلب: ۱۶۶۷۲۶

پیش بینی بورس | پیش بینی بورس فردا

پیش بینی بورس یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳

پیش بینی بورس یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
لینک کوتاه کپی شد

بازار سهام هفته چهارم خردادماه را در حالی آغاز کرد که تمامی شاخص‌های بازار سرخپوش شدند. حجم و ارزش معاملات خرد نیز همچنان در کف قرار داشت. به نظر می‌رسد با توجه به تعطیلات پیش رو و انتظار برای انتخابات ریاست‌جمهوری، بازار سهام تحرک ویژه‌ای را انتظار نمی‌کشد.

به گزراش طلانیوز: بازار سهام چهارمین هفته خردادماه را با افت دسته‌جمعی شاخص‌ها و ریزش 90 درصد از نمادهای بازار آغاز کرد. روز شنبه شاخص کل بورس بیش از 14 هزار واحد و شاخص هم‌وزن بیش از سه هزار واحد ریزش کرد و حجم و ارزش معاملات خرد نیز همچنان در کف قرار گرفت.

در نخستین روز هفته، خروج پول حقیقی از سهام نیز ادامه یافت و حتی صندوق‌های درآمد ثابت، تراز منفی پول حقیقی را تجربه کردند. در این میان، دامنه نوسان قیمت سهام همچنان در محدوده دو درصدی باقی ماند و نفس معاملات را گرفت.

 

پیش بینی بورس یکشنبه 27 خرداد 1403

جمعه هشتم تیرماه، موعد انتخابات ریاست‌جمهوری‌ است؛ آن‌طور که به نظر می‌رسد و بررسی‌ بازارهای مختلف نشان می‌دهد، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران تمامی بازارها در حال حاضر فقط نظاره‌گرند و از ورود جدی به معاملات پرهیز می‌کنند. بازار سهام نیز از این وضعیت مستثنی نیست و فعلاً شاهد ورود سرمایه‌گذارانی با استراتژی هدفمند نخواهد بود.

بر همین اساس با توجه به تداوم محدودیت دو درصدی دامنه نوسان سهام و تعطیلات پیش رو، پیش بینی می‌شود بازار سهام فعلاً با حرکت جدی و تازه‌ای روبه‌رو نباشد و همین مسیر ساید و متعادل را ادامه دهد.

 

 

/منبع: تجارت نیوز

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه