// کد مطلب: ۱۶۶۹۰۰

بورس | وضعیت بورس | شاخص کل بورس

رشد ۴ هزار واحدی شاخص کل بورس

رشد ۴ هزار واحدی شاخص کل بورس
لینک کوتاه کپی شد

بازار سرمایه اولین روز کاری هفته را در شرایطی که همچنان محدودیت دامنه نوسان ادامه دارد، با رشدی ۴ هزار واحدی به کار خود پایان داد.

به گزارش طلانیوز: بازار سهام اولین روز کاری هفته بر خلاف دو روز گذشته، متعادل آغاز کرد و رفته رفته هر چه به ساعات پایانی بازار نزدیک شدیم، بر فشار عرضه ها افزوده شد.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 4 هزار واحدی به 2 میلیون و 47 هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با رشدی 200 واحدی به ارتفاع 665  هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «نوری»، «فملی» و «بوعلی» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «خاور»، «تجلی» و «فصبا» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «خودرو»، «ذوب» و «شپنا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «کرمان» و «گدنا» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 2 تیر ماه 1403، مبلغ 3 هزار میلیارد  میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 177 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 209 نماد در محدوده مثبت و 228 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 208 نماد در محدوده مثبت و 150 نماد در محدوده منفی معامله شدند.

 

شاخص کل بورس

 

/منبع: تسنیم

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه