// کد مطلب: ۱۵۵۳۰۰

سندیکای بیمه گران ایران

انتخاب آقای دکتر سعید افشاری بعنوان رئیس کمیسیون حقوقی سندیکای بیمه گران ایران

انتخاب آقای دکتر سعید افشاری بعنوان رئیس کمیسیون حقوقی سندیکای بیمه گران ایران
لینک کوتاه کپی شد

با انتخاب اعضای کمیسیون حقوقی، آقای دکتر سعید افشاری بعنوان رئیس این کمیسیون انتخاب شدند.

بدنبال تصمیمات متخذه در جلسه شورای عمومی مورخ ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۲، نسبت به تعیین اعضای کمیسیون حقوقی سندیکای بیمه گران و بر اساس دعوت دبیرکل سندیکا از اعضای جدید، اولین جلسه این کمیسیون برگزار شد.

در این جلسه که با حضور دبیرکل سندیکای بیمه گران برگزار شد، در خصوص برنامه ها و اولویت های حوزه حقوقی موسسات بیمه از جمله آموزش نیروهای صنعت بیمه، تبادل اطلاعات و ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در مسائل حقوقی و بررسی مشکلات داخلی حقوقی صنعت بیمه به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

دکتر کریمی در بخشی از سخنان خود به اهمیت و حساسیت این کمیسیون اشاره نمود و اظهار داشتند: کمیسیون حقوقی می تواند در خصوص مصوبات سایر کمیسیون ها از جنبه های حقوقی بررسی و اظهار نظر نماید و نهایتا در اصلاح امور صنعت بیمه موثر باشد.

در ادامه جلسه بر اساس رای اعضای کمیسیون آقای دکتر سعید افشاری بعنوان رئیس کمیسیون حقوقی انتخاب شدند.

همچنین اعضای کمیسیون را آقایان سید هادی شیخ الاسلامی مدیرعامل بیمه میهن، عبدالحسین پهلوان مدیرعامل بیمه امید، عباس لطفی مقدم مدیر حقوقی، قراردادها و ممیزی خسارت جانی بیمه دانا، وحید عزیز زاده رئیس شورای فنی صندوق تامین خسارت های بدنی، فرشید پور کاویان معاون مالی و منابع انسانی بیمه رازی و آرام رشیدی عضو هیات مدیره بیمه نوین تشکیل می دهند.

گفتنی است آقای حسن دهگاهی نیز بعنوان دبیر این کمیسیون انتخاب شدند. روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه