// کد مطلب: ۱۵۵۳۴۵

بیمه البرز

پیام مدیرعامل به مناسبت شصت و پنجمین سالروز تاسیس بیمه البرز

پیام مدیرعامل به مناسبت شصت و پنجمین سالروز تاسیس بیمه البرز
لینک کوتاه کپی شد

به گزارش خبرنگار ما؛ متن پیام بدین شرح است: باسمه تعالی همکاران مسئولیت پذیر، سهامداران ، مشتریان محترم و تمامی ذینفعان سلام علیکم؛ تداوم خدمت و ماندگاری در صنعت آن هم همراه با توانگری و خوشنامی، نشان از اراده و عزم راسخ سرمایه انسانی فهیم،متخصص و دلسوز دارد. ۲۸ تیرماه سالروز تاسیس بیمه البرز یادآور […]

متن پیام بدین شرح است:

باسمه تعالی

همکاران مسئولیت پذیر، سهامداران ، مشتریان محترم و تمامی ذینفعان سلام علیکم؛ تداوم خدمت و ماندگاری در صنعت آن هم همراه با توانگری و خوشنامی، نشان از اراده و عزم راسخ سرمایه انسانی فهیم،متخصص و دلسوز دارد.

۲۸ تیرماه سالروز تاسیس بیمه البرز یادآور این مهم است که باید به آن بالید و با نقش آفرینی موثر در چرخه اقتصاد، رشد، اعتلا و آبادانی ایران اسلامی عزیزمان را سبب شد. برنامه ریزی برای تحقق چشم‌انداز و‌ اهداف راهبردی شرکت با حفظ و ارتقا سهم بازار از طریق متمایز سازی خدمات و توسعه محصولات جدید، بهینه کردن ترکیب پورتفوی بیمه ای، توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و هوشمند سازی فرآیندها، مدیریت بهینه منابع مالی و سرمایه گذاری و استفاده از فرصت های بازار سرمایه از جمله برنامه هایی است که باید در ادامه هفت دهه حیات کاری بیمه البرز اجرایی کرد. اینک ضمن قدردانی از تلاش ها و مجاهدت های صادقانه یکایک شما خوبان از خداوند متعال حرکت در مسیر عزت و سربلندی هرچه بیشتر را برای خانواده بزرگ بیمه البرز مسئلت دارم.

موسی رضایی مدیرعامل بیمه البرز

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه