// کد مطلب: ۱۵۵۵۵۷

بیمه تجارت‌نو

سامانه ثبت و یکپارچه سازی پاسخگویی به شکایات بیمه تجارت‌نو رونمایی شد

سامانه ثبت و یکپارچه سازی پاسخگویی به شکایات بیمه تجارت‌نو رونمایی شد
لینک کوتاه کپی شد

رسیدگی و پاسخگویی به شکایات مشتریان از ابتدای فعالیت بیمه تجارت‌نو یکی از دغدغه‌های اصلی این شرکت بوده که فرآیند کاری این حوزه در چند بخش جریان داشته و در نهایت با هدایت و مساعدت دکتر نوراللهی مدیر عامل و نایب رئیس هیات مدیره ، سامانه ثبت و یکپارچه سازی پاسخگویی به شکایات بیمه تجارت‌نو، ۲۷تیرماه سال جاری با حضور معاون بازرسی و رئیس اداره پاسخگویی به شکایات بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، قائم مقام، عضو هیات مدیره، معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی و برخی از مدیران بیمه تجارت‌نو رونمایی شد .

در این جلسه حسین حسینی قائم مقام بیمه تجارت‌نو، هدف از راه اندازی این سامانه را ارتقای رضایت مشتری دانست که یکی از اهداف اصلی بیمه تجارت‌نو است و افزود با این روش بیمه گزاران گرامی به راحتی می‌توانند پس از ثبت شکایت در جریان تمامی امور مربوط به شکایت خود به صورت پیامکی قرار بگیرند.

مهدی پیروز رام ، مدیر بازرسی و پیگیری های ویژه بیمه تجارت‌نو بیان داشت با این روش نیازی به مراجعه حضوری یا تماس های مکرر تلفنی نخواهد بود و استفاده از چنین شیوه‌ها و روش‌های نوینی باعث ترغیب مشتریان برای استفاده از خدمات بیشتر یک سازمان است.

در ادامه سامانه یکپارچه سازی پاسخگویی به شکایات بیمه تجارت‌نو مورد تحسین و تقدیر آقای رودگری، معاون بازرسی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران قرار گرفت و وجود چنین ارتباطاتی را در راستای ارتقای رشد یک سازمان، حائز اهمیت تلقی کرد. روابط عمومی بیمه تجارت‌نو

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه