// کد مطلب: ۱۵۷۰۷۴

بیمه تعاون

حمایت بیمه تعاون از کسب‌وکارهای کوچک

حمایت بیمه تعاون از کسب‌وکارهای کوچک
لینک کوتاه کپی شد

بیمه تعاون باهدف حمایت از کسب‌وکارهای کوچک، محدودیت تعداد نفرات در پوشش بیمه تکمیلی را برداشت.

شرکت بیمه تعاون باهدف حمایت از مجموعه‌های تولیدی و صنعتی کوچک و جبران هزینه‌های درمانی علاوه بر رفع محدودیت تعداد نفرات در پوشش بیمه تکمیلی، طرح‌های متنوعی با پوشش‌های کامل هزینه‌های پزشکی تحت عنوان کسب‌وکارهای کوچک ارائه کرده است.

در این طرح بیمه تعاون با رفع محدودیت تعداد حداقل ۵۰ نفر و ارائه انواع طرح‌ها و پوشش‌های کامل به کسب‌وکارهای کوچک، قدرت انتخاب بر اساس توان مالی و تعداد نیروی انسانی را هدیه می‌دهد.

بر این اساس صاحبان مشاغل می‌توانند بسته به نوع کسب‌وکارشان از انواع مختلف بیمه‌نامه‌های بیمه تعاون برای محافظت از خود در برابر خطرات خاص، استفاده کنند.

تأمین شغل و ایجاد فرصت‌های اشتغال همواره یکی از نیازهای اساسی جوامع بوده است. در این زمینه کسب‌وکارهای کوچک و به‌تبع آن اشتغال خرد با نیاز به سرمایه حداقلی و مبتنی بر پتانسیل‌های کارآفرینی جامعه امکان استفاده مؤثر و فزاینده از منابع را فراهم می‌آورند. اما ازآنجاکه انسان همواره در معرض خطر انواع مختلف بیماری‌ها قرار دارد و به‌ناچار برای معالجه بیماری و بهبودی، متقبل هزینه‌های سنگین پزشکی می‌شود. به همین دلیل داشتن بیمه مناسب درمانی از مهم‌ترین بخش‌های سبد کالای خانوار به شمار می‌رود که موجب کاهش هزینه‌های درمان بیماری خواهد شد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه