// کد مطلب: ۱۵۷۶۸۵

بیمه دی

مراسم معارفه معاون فنی شرکت بیمه دی برگزار گردید

مراسم معارفه معاون فنی شرکت بیمه دی برگزار گردید
لینک کوتاه کپی شد

طی مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران فنی شرکت بیمه دی، حکم احمد صفرزاده به عنوان سرپرست معاونت فنی شرکت بیمه دی ابلاغ شد.

در این مراسم مهندس موهبتی مدیرعامل این شرکت اظهار داشت: «طراحی و تدوین استراتژی‌ بنگاه‌های اقتصادی و تحقق اهداف برنامه‌ریزی شده، نیازمند انگیزه و دغدغه‌مندی تمامی ارکان و اجزاء شرکت‌ها و نیز بهره‌مندی از دانش، تجارب و مهارت کسانی است که توانمندی خویش را بر همه‌گان آشکار ساخته‌اند. بی‌تردید، برای دست‌یابی به اهداف بزرگ، نیازمند بهره‌مندی از ظرفیت‌های اشخاص بزرگ نیز هستیم و یکی از افراد موفق در صنعت بیمه، آقای صفرزاده است که به شهادت سوابق فعالیت خود تاکنون، دست‌آوردهایی درخشان از خود بر جای گذارده و امید است زمینه‌ساز تحقق اهداف و موفقیت‌های آتی بیمه دی باشد.‌»

احمد صفرزاده نیز ضمن ابراز خشنودی از حضور در جمع خانواده بیمه دی و همکاری با این شرکت، اظهار امیدواری کرد؛ «با تغییر نگاه نسبت به فضای‌ رقابت در صنعت، تعادل‌گرایی در پرتفوی، اختیار بخشی به شعب و رویکردهای نوین در امر آموزش، شاهد تحول در حوزه‌ی فنی و تحقق اهداف کلان شرکت بیمه دی در آینده باشیم.»

همچنین در پایان این مراسم مهندس موهبتی از زحمات آقای بنی‌صفار طی مدت تصدی ایشان در معاونت فنی تشکر و قدردانی نمود. روابط عمومی و امور بین‌الملل بیمه دی

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه