// کد مطلب: ۱۵۸۲۸۶

بیمه دانا/

تاکید آموزش و پرورش استان کرمان بر گسترش همکاری‎ها با بیمه دانا

تاکید آموزش و پرورش استان کرمان بر گسترش همکاری‎ها با بیمه دانا
لینک کوتاه کپی شد

مدیران ارشد آموزش و پرورش کرمان و شعبه بیمه دانا در این استان، بر گسترش روابط و مناسبات دوجانبه تاکید کردند.

به گزارش طلانیوز، در نشست مشترکی که روز نهم مهر‌ماه جاری بین رضا امیری معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش، رییس ناحیه دو و روسای ادارات رفاه و تعاون استان کرمان، با حسین کرچیان رئیس شعبه کرمان بیمه دانا و همکاران صدور این شعبه در محل اداره کل آموزش و پرورش این استان برگزار شد، در خصوص راه‌های گسترش مناسبات دوجانبه و طرح جدید بیمه دانا با عنوان سفیران فرهنگی بیمه، بحث و تبادل نظر شد.

در این جلسه، مدیران ارشد آموزش و پرورش استان کرمان ضمن قدردانی از خدمات شایسته بیمه دانا به فرهنگیان این استان، عملکرد این شرکت را بسیار مطلوب و مثبت ارزیابی و ابراز امیدواری کردند که بیمه دانا با ادامه‌ مسیر خدمت‌رسانی به این صنعت و بیمه‌شدگان، بتواند ثبات و بقای خود را بیش از پیش در صنعت بیمه نهادینه کند.

در این نشست همچنین مدیران ارشد آموزش و پرورش استان کرمان ضمن تقدیر از خدمت‌رسانی مطلوب شعبه کرمان به فرهنگیان این استان، برگزاری این‌گونه جلسات را در گسترش روابط و مرتفع کردن مشکلات احتمالی بسیار موثر دانستند و در پایان از تلاش‌ها، خدمات و حسن خلق کارکنان این شعبه تقدیر وتشکر کردند. روابط عمومی بیمه دانا

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه