// کد مطلب: ۱۵۸۳۰۰

بیمه ملت/

افزایش ۱۵۲ درصدی تقاضا برای قراردادهای بیمه ملت

افزایش ۱۵۲ درصدی تقاضا برای قراردادهای بیمه ملت
لینک کوتاه کپی شد

بر اساس گزارش های منتشر شده در سامانه کدال، جمع درآمد صدور بیمه نامه در شرکت بیمه ملت تا پایان شهریور ۱۴۰۲ به ۲.۱۴۶ میلیارد تومان بالغ گردید. این رقم در مدت مشابه سال قبل ۸۵۰ میلیارد تومان بود و به این ترتیب شاهد افزایش ۱۵۲ درصدی تقاضا برای قراردادهای بیمه ای این شرکت بودیم.

به گزارش طلانیوز؛ شرکت بیمه ملت در ۳ ماهه نخست سال ۱۴۰۲ به درآمد ۷۷۸ میلیارد تومانی حاصل از قراردادهای بیمه نامه دست یافت.

این رقم در ۳ ماهه دوم با رشد قابل توجه ۶۵ درصدی همراه شد و به ۱٫۲۸۱ میلیارد تومان رسید.

جمع درآمد صدور بیمه نامه تا پایان شهریور ۱۴۰۲ به ۲٫۱۴۶ میلیارد تومان بالغ گردید. این رقم در مدت مشابه سال قبل ۸۵۰ میلیارد تومان بود و به این ترتیب شاهد افزایش ۱۵۲ درصدی تقاضا برای قراردادهای بیمه ای این شرکت بودیم.

در سبد درآمدی بیمه ملت رشته ثالث – اجباری رتبه نخست را با سهم ۲۵ درصدی میان رشته های مختلف حق بیمه به خود اختصاص داده است.

رشته درمان و زندگی اندخته دار نیز به ترتیب رتبه های دوم و سوم را در ۶ ماهه نخست امسال در اختیار گرفتند.

رقم خسارت پرداختنی اعلام شده در بازه زمانی مورد بررسی در مجموع به ۱٫۰۴۰ میلیارد تومان رسید. در مقطع مشابه سال قبل این رقم ۸۵۰ میلیارد تومان گزارش شده بود.

رشته درمان، ثالث اجباری و بدنه خودرو به ترتیب جایگاه اول تا سوم را با سهم ۳۵ درصد، ۲۷ درصد و ۱۳ درصد در سبد خسارت پرداخت شده در نیمه اول سال جاری به خود اختصاص داده اند. ریسک نیوز

1-19-768x437

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه