// کد مطلب: ۱۵۸۶۱۲

بیمه سینا

شعبه شهید سلیمانی بیمه سینا هزار میلیاردی شد

شعبه شهید سلیمانی بیمه سینا هزار میلیاردی شد
لینک کوتاه کپی شد

برای اولین بار، مجموع حق بیمه تولیدی ۶ ماهه شعبه شهید سلیمانی بیمه سینا از مرز یک هزار میلیارد تومان فراتر رفت.

کیومرث رعیت عضو هیئت مدیره و معاون فروش و توسعه بازار بیمه سینا در مراسم جشن دستیابی شعبه شهید سلیمانی به پرتفوی هزار میلیارد تومانی در نیمه اول امسال اظهار داشت: در سالهای نه چندان دور، رسیدن به این میزان پرتفو برای کل مجموعه سینا نیز متصور نبود اما با لطف پروردگار و تلاش همکاران، این رقم تنها در یک شعبه به دست آمده است.

وی ضمن تبریک و خداقوت به همکاران شعبه بیان داشت: تغییر نام شعبه و مزین شدن آن به نام شهید سرافراز حاج قاسم سلیمانی خیر و برکت را به همراه خود به این شعبه آورد و ما این رخداد مبارک را به فال نیک می‌گیریم.

رعیت افزود: شعبه شهید سلیمانی اولین شعبه بیمه سینا است که توانسته به این میزان پرتفوی دست پیدا کند اما مهمتر از این مسئله، حفظ و ماندگاری آن است که همکاران باید با ارائه خدمات مطلوب پس از فروش به آن اهتمام داشته باشند.

در پایان این مراسم که با حضور جمعی از معاونان و مدیران ارشد بیمه سینا برگزار شد، عضو هیئت مدیره و معاون فروش و توسعه بازار بیمه سینا ضمن امضاء تابلوی یادبود از همکاران این شعبه قدردانی کرد.

این گزارش می افزاید، پرتفوی نیمه اول امسال شعبه شهید سلیمانی بیمه سینا نسبته به مدت مشابه سال گذشته ۴۳۷ درصد و نسبت به کل پرتفوی سال ۱۴۰۱ به میزان ۲۳۵ درصد رشد را به ثبت رسانده است. روابط عمومی بیمه سینا

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه