// کد مطلب: ۱۵۹۱۴۹

بیمه ایران/

تکذیبیه بیمه ایران در باره تحت تملک داشتن واحدهای مسکونی خالی

تکذیبیه بیمه ایران در باره تحت تملک داشتن واحدهای مسکونی خالی
لینک کوتاه کپی شد

خبر منتشر شده مبنی بر برخورداری شرکت بیمه ایران از ۱۷۸ خانه خالی تحت تملک، صحت ندارد.

به گزارش طلانیوز، بخشی از اظهارات عنوان شده توسط مدیرکل محترم دفتر حسابرسی سازمان امور مالیاتی کشور مبنی بر «برخورداری شرکت دولتی بیمه ایران از ۱۷۸ خانه خالی تحت تملک»، در برنامه «میز اقتصاد» یکشنبه ۷ آبان ۱۴۰۲ شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی با عنوان «پیگیری اخذ مالیات از خانه های خالی»، واقعیت ندارد.

بنا به این گزارش، پاسخ نامه ارسالی از طرف وزارت راه و شهر سازی مبنی بر عدم تعلق هیچ یک از املاک اعلامی به شرکت سهامی بیمه ایران، قبلاً طی نامه شماره ۴۲۸۳۷۲/۱۴۰۲ مورخ ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ توسط اداره کل حقوقی و امور قراردادهای بیمه ایران تهیه و با امضای حسن شریفی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران برای مرجع محترم مورد اشاره در آن وزارت ارسال شده است.

بر اساس مفاد نامه بیمه ایران به وزارت مسکن، طبق بررسی های به عمل آمده در بانک املاک این شرکت از بین ۱۷۸ رکورد اعلامی آن وزارتخانه، فقط پلاک ثبتی ۱۷ فرعی از ۱۹۷۳ اصلی واقع در لامرد  استان فارس که به عنوان شعبه بیمه ایران فعال است و پلاک ثبتی ۱۷۷۵۶ فرعی از ۴۷ اصلی واقع در خیابان سید خندان تهران که در حال ارائه خدمات بیمه ای است، فعال و متعلق به شرکت بیمه ایران هستند. روابط عمومی بیمه ایران

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه