// کد مطلب: ۱۵۹۱۸۷

بیمه رازی

هدف نهایی بیمه رازی، ارائه خدمات بر بستر اینترنت

هدف نهایی بیمه رازی، ارائه خدمات بر بستر اینترنت
لینک کوتاه کپی شد

معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی در جلسه گردهمایی با شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از تاکید شرکت بیمه رازی در ارائه خدمات به‌روز بر بستر اینترنت سخن گفت و تاکید کرد: شرکت بیمه رازی جزء شرکت‌های برتر صنعت در رشته‌های باربری، انرژی، مهندسی و عمر شناخته می‌شود.

شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از سال گذشته به عنوان یکی از مشتریان بزرگ شرکت بیمه رازی به جمع این خانواده اضافه شد و بالاترین خدمات بیمه‌ای را در سراسر کشور از شرکت بیمه رازی دریافت کرد.

حال با گذشت بیش از یک سال از همکاری راه آهن و بیمه رازی، همکاران و مدیران ارشد شرکت بیمه رازی که به صورت مستقیم با این قرارداد سراسری در ارتباط بودند، در گردهمایی مدیران و نمایندگان بیمه راه آهن و مدیران ستادی و شعب شرکت بیمه رازی به میزبانی شهر مشهد مقدس حضور پیدا کردند.

در این جلسه وهاب جوادی- معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی با تشریح خدمات ارائه شده توسط شرکت بیمه رازی طی قرارداد با راه آهن گفت: شرکت بیمه رازی به عنوان اولین شرکت بخش خصوصی صنعت توان و تمرکز خود را معطوف به ارائه خدمات به‌روز بر بستر اینترنت قرار داده است.

او ادامه داد: بیمه رازی در کنار ارائه خدمات به مشتریان خرد، توجه ویژه‌ای به مشتریان بزرگ دارد و در این مسیر شرکت بیمه رازی بر آن است تا با ارائه خدمات خاص و تخصصی در رشته‌های باربری، انرژی، مهندسی و زندگی جزء ۵ شرکت برتر صنعت قرار بگیرد.

معاون اجرایی مدیرعامل بیمه رازی یادآور شد: شرکت بیمه رازی از ابتدای سال ۱۴۰۰ با توجه به پنج چرخش استراتژیک مسیر جدیدی را برای خود ترسیم کرده که در بازارهای هدف به ویژه رشته‌های باربری، انرژی، مهندسی و زندگی جایگاه قابل توجهی را از آن خود کرده است و دستاوردهای حوزه انرژی و مهندسی تائیدی بر این ادعا است. روابط عمومی و امور بین الملل بیمه رازی

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه