// کد مطلب: ۱۶۰۵۷۴

بیمه ملت/

مراسم اختتامیه لیگ‌های دوچرخه کشور با حمایت بیمه ملت برگزار شد

مراسم اختتامیه لیگ‌های دوچرخه کشور با حمایت بیمه ملت برگزار شد
لینک کوتاه کپی شد

مراسم اختتامیه لیگ‌های دوچرخه سواری ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ کشور با حمایت بیه ملت و با اهدای کاپ‌های قهرمانی به تیم‌های برتر برگزار شد.

به گزارش طلانیوز: این مراسم با حضور سید مناف هاشمی دبیرکل کمیته ملی المپیک، رسول اسدی رئیس فدراسیون دوچرخه سواری، رؤسای هیئت‌های دوچرخه سواری، مدیران باشگاه‌ها، ورزشکاران، پیشکسوتان و مسئولان کمیته‌های فدراسیون دوچرخه سواری برگزار شد.

در این مراسم، ضمن اهدای کاپ‌های قهرمانی تیم‌های برتر لیگ‌های سال ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ از روسای سابق و فعلی هیئت‌های دوچرخه سواری، مدیران باشگاه‌ها، ورزشکاران برتر و مدال آور بین المللی و چهره‌های پرتلاش تور بین المللی ایران – آذربایجان و داوران منتخب فدراسیون دوچرخه‌سواری تجلیل شد.

همچنین از شرکت‌ بیمه ملت، به عنوان حامی این مراسم قدردانی به عمل آمد.

بیمه ملت به عنوان یکی از شرکت‌های پیش‌رو در حمایت از جامعه دوچرخه‌سواری کشور با ارائه محصول نوآورانه و انحصاری راه سبز بیمه ملت خدمات ارزنده‌ای به این قشر از جامعه کرده است.

بیمه‌نامه نوآورانه‌ «راه سبز ملت» با دریافت مجوز از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، یک بیمه‌نامه جامع برای پوشش ریسک‌هایی که دوچرخه‌سواران با آنها روبه‌رو هستند، ارائه کرده است. در این بیمه نامه حتی خسارت جانی دوچرخه سواران هم مدنظر قرار گرفته است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر یا خرید این بیمه‌نامه‌ها می‌توانند به سایت بیمه ملت melat.ir و یا به نمایندگان بیمه ملت در سراسر کشور و شعب بیمه ملت مراجعه و از مزایای این بیمه‌نامه مطلع شوند.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه