// کد مطلب: ۱۶۰۷۵۸

رکورد جدید فروش بیمه کوثر:

فروش هشت ماهه ۱۴۰۲ بیشتر از کل سال ۱۴۰۱

فروش هشت ماهه ۱۴۰۲ بیشتر از کل سال ۱۴۰۱
لینک کوتاه کپی شد

فروش شرکت بیمه کوثر در هشت ماهه نخست سال ۱۴۰۲ با ۵۶ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۸۴ هزار و ۹۲۵ میلیارد ریال رسید.

به گزارش طلانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، معاون برنامه ریزی و نوآوری شرکت با اشاره به همت و تلاش معاونان، مدیران و کارکنان در ستاد و سرپرستی‌ها و نیز نمایندگان حقیقی و حقوقی، ارائه خدمات غیر حضوری و برخط برای صدور بیمه نامه و پرداخت خسارت و توسعه این خدمات را از مهمترین عوامل موثر در چابکی شرکت و نمایندگان و روند رو به رشد آمار عملکرد شرکت برشمرد.

مسعود طاهری وسیه سری عنوان داشت: فروش شرکت در هشت ماهه سال ۱۴۰۲ با ۵۶ درصد رشد نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ۸۴ هزار و ۹۲۵ میلیارد ریال که بیش از فروش کل سال قبل است رسید و این تولید حق بیمه با ترکیب فروش ۸۷ درصدی در رشته های غیرزندگی و ۱۳ درصدی در رشته زندگی محقق شده و فروش رشته عمر و سرمایه گذاری در هشت ماهه سال ۱۴۰۲ نسبت به سال گذشته ۲۷ درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه بیمه کوثر با ارتقای سیستم‌های خدماتی و توجه به نیاز و رضایت مشتریان با ثبت نسبت خسارت ۵۴٫۵ درصد در هشت ماهه سال ۱۴۰۲، مبلغ ۴۶ هزار و ۲۹۵ میلیارد ریال خسارت به بیمه گذاران پرداخت کرده است، خاطر نشان کرد: در این بخش، سهم رشته‌های غیرزندگی ۸۸٫۸ درصد و بیمه‌های زندگی ۱۱٫۲ درصد از کل خسارت های پرداختی بوده است.

 

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه