// کد مطلب: ۱۶۱۲۲۵

بیمه تعاون

قدردانی رئیس کل بیمه مرکزی از اقدامات شرکت بیمه تعاون در هفته بیمه

قدردانی رئیس کل بیمه مرکزی از اقدامات شرکت بیمه تعاون در هفته بیمه
لینک کوتاه کپی شد

رئیس کل بیمه مرکزی با اهدای لوح تقدیر، از اقدامات شرکت بیمه تعاون در بزرگداشت هفته و روز بیمه تجلیل کرد.

در متن این تقدیر نامه که به امضای دکتر علی استادهاشمی رئیس کل بیمه مرکزی رسیده، آمده است: «تحقق آرمان های بلند صنعت بیمه و بازیابی جایگاه این صنعت اعتماد ساز در سپهر اقتصادی کشور به تعامل تمامی ارکان صنعت نیاز مبرم دارد و ناگفته پیداست که هیچ نهادی به تنهایی نمی تواند سطح فرهنگ عمومی و به تبع آن ضریب نفوذ محصولات و خدمات بیمه ای را ارتقا بخشد.

میزبانی گردهمایی متولیان، سیاستگذاران و کارشناسان آن شرکت سهامی بیمه به مناسبت سالروز ۱۳آذر، روز ملی بیمه در استان یزد، فصل تازه ای از همدلی خانواده صنعت بیمه را رقم زد.

بر خود فرض میدارم از برنامه ریزی هوشمندانه و همراهی صیمانه شما به سهم خود قدردانی نمایم. انشالله در پناه پروردگار توانا قرین توفیق باشید.»

اقدامات چشمگیر شرکت بیمه تعاون در هفته بیمه

هفته بیمه رویدادی کلیدی در تقویم کشورمان است که نقش مهمی در ارتقای دانش و آگاهی عمومی نسبت به صنعت بیمه ایفا می‌کند. در این هفته، شرکت‌های بیمه و سازمان‌های مرتبط با اجرای ویژه برنامه های آموزشی، ترویجی و انگیزشی، به فعالیت های مضاعفی در جهت ترویج فرهنگ بیمه از طریق ارائه اطلاعات دقیق و جذاب به مخاطبان رو می آورند. شرکت بیمه تعاون نیز همچون سال های گذشته با نگاهی ویژه به این موضوع، مطابق با برنامه اعلامی از سوی سندیکای بیمه گران ایران و بیمه مرکزی، برنامه های خود را در استان یزد پیاده سازی کرد.

برگزاری نشست هم اندیشی نمایندگان و کارگزاران استان یزد با مدیرعامل شرکت بیمه تعاون، اطلاع رسانی هفته بیمه از طریق اکران بیلبورد و استند در اماکن پرتردد استان یزد و نیز برگزاری نشست مشترک با «محمد دهقان منشادی» مدیر کل اقتصاد و دارایی استان و آیت الله «محمدرضا ناصری» نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد از جمله این اقدامات بود.

اما فعالیت های ترویجی شرکت بیمه تعاون در این هفته تنها به استان یزد محدود نبود، به گونه ای که علاوه بر برگزاری مراسم زنگ بیمه در موسسه آموزشی «اختر دانش» یزد که با اهدای بسته های هدیه به دانش آموزان شامل لوازم التحریر و ماهنامه قلک همراه بود، این مراسم در گروه آموزشی عقاب طلایی استان همدان نیز پیاده سازی شد. همچنین انعقاد تفاهم نامه همکاری با تعدادی از شهرداری ها، بخشداری ها، فرمانداری ها، مدیران کل ادارات، کارفرمایان و روسای شرکت ها، مدیران مجتمع های مسکونی و مدیران مدارس مبنی بر معرفی محصولات بیمه ای در استان گیلان، رونمائی از خودروی «کاروان تعاون» به عنوان اولین واحد صدور سیار بیمه نامه و نیز برگزاری جشن بزرگ همیاران بیمه با حضور دانش آموزان و خانواده هایشان از ۱۶ آبان تا ۱۶ آذر در این استان را می توان از دیگر اقدامات در این حوزه برشمرد. گفتنی است شعب و نمایندگی های شرکت بیمه تعاون در برگزاری مراسم هفته و زنگ بیمه در استان ها همکاری قابل توجهی داشتند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه