// کد مطلب: ۱۶۱۵۸۹

صندوق تأمین خسارت‌های بدنی

رقابت ۲۲۸۸ نفر برای استخدام در شعب استانی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی

رقابت ۲۲۸۸ نفر برای استخدام در شعب استانی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی
لینک کوتاه کپی شد

آزمون استخدامی صندوق تأمین خسارت‌های بدنی روز جمعه ۸ دیماه همزمان با آزمون متمرکز استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می گردد.

حبیب اله مهری معاون اداری، مالی و برنامه ریزی صندوق ضمن اعلام این مطلب افزود؛ جمعه ۸ دیماه آزمون متمرکز استخدامی دستگاه های اجرایی با نظارت سازمان امور اداری و استخدامی کشور توسط جهاد دانشگاهی در ۴۱ حوزه امتحانی در سراسر کشور برگزار می گردد.

 

وی تصریح کرد: در این آزمون حدود هفتاد و چهار هزار نفر برای تصدی بیش از چهار هزار پست سازمانی در ۷ دستگاه اجرایی (صندوق تامین خسارتهای بدنی؛ دانشگاه فرهنگیان؛ سازمان بهزیستی‌؛‌سازمان حفاظت محیط زیست؛ سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛ سازمان زندانها و اقدامات تامینی و سازمان سنجش آموزش کشور) به رقابت می پردازند.

 

معاون اداری، مالی و برنامه ریزی صندوق اضافه کرد؛ تعداد ۲۲۸۸ نفر داوطلب استخدام برای تصدی ۳۲ پست سازمانی کارشناس حقوقی و کارشناس فنی در شعب استانی صندوق با هم به رقابت می‌پردازند، که بر این اساس برای هر پست سازمانی شاهد رقابت ۷۱ نفر خواهیم بود.

 

وی در پایان گفت: تاریخ اعلام نتایج اولیه ۲۷ دی‌ماه ۱۴۰۲ است. در این آزمون به میزان پنج برابر نیاز صندوق در هریک از مشاغل، افراد انتخاب شده و پس از کسب موفقیت در مصاحبه های تخصصی و ارزیابی های تکمیلی ۳۲ نفر به استخدام در می‌آیند.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه