// کد مطلب: ۱۶۱۷۷۹

بیمه اتکایی ایرانیان

رویداد آموزشی مدیران بیمه اتکایی صنعت بیمه

رویداد آموزشی مدیران بیمه اتکایی صنعت بیمه
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بیمه اتکایی ایرانیان در رویداد آموزشی کیش گفت: یکی از رویکرد‌های ما تسهیل گری و سرعت عمل در ارائۀ خدمات بیمه ای به شرکت های بیمه مبتنی بر فنآوری‌های هوشمند و تصمیم گیری مبتنی بر دیتا و تحلیل دیتاست.

به گزارش خبرنگار ما از  باشگاه بیمه گران، رویداد آموزشی مدیران اتکایی صنعت بیم روزهای ۶ و ۷ دی ماه ۴۰۲ با حضور دکتر بنیادی معاون طرح و توسعه و دکتر تقی لو معاون اتکایی بیمه مرکزی ، مهندس کشاورز مدیرعامل بیمه اتکایی ایرانیان و مدیران اتکایی شرکت های بیمه در تالار رازی مرکز همایش های بین المللی جزیره کیش و به میزبانی شرکت بیمه اتکایی ایرانیان برگزار گردید.

درابتدای همایش ، مهندس کشاورز ضمن خوشآمد گویی و تشکر از معاونت های بیمه مرکزی اظهار امیدواری کرد که این رویداد نتایج و و دستآورد های خوبی در پی داشته باشد وی همچنین افزود : حضور مقامات نهاد ناظر صنعت بیمه در چنین همایش هایی پیام خوبی برای صنعت بیمه در بر خواهد داشت و مجال و فرصت مناسبی است برای تبادل نظر با متخصصین حوزه های مختلف و استفاده از نقطه نظرات آنها در تصمیم گیری ها و سیاست گذاری های کلان و انتقال نقطه نظرات خود به بدنۀ صنعت بیمه. وی همچنین پیشنهاد برگزاری چنین دورهمی هایی ازجمله در حوزه مالی ، فنی وسایر بخش ها با حضور معاونین ذیربط در بیمه مرکزی و مدیران مرتبط توسط صنعت بیمه را ارائه داد.

وی همچنین خاطر نشان کرد : همانگونه که مستحضر می باشید، این نشست ها در صنایع مختلف دنیا با مدیران میانی و کارشناسان و با حضور مقامات ارشد مرسوم است که بازخورد های بسیار خوبی را در بر دارد. ما هم با هدف ایجاد فرصت رو در رویی و تبادل نظر بین مدیران اتکایی با مقامات ارشد بیمه مرکزی چنین نشستی را ترتیب دادیم و تلاش کردیم از حضور اساتیدی در این فرصت بهره ببریم. با این اندیشه ابتدا یک دورهمی با مدیران اتکایی صنعت در شرکت برگزار کردیم تا عنوان همایش و موضوعات مورد علاقه را به شور بگذاریم.

مدیرعامل بیمه اتکایی ایرانیان در بخش دیگری از سخنان خود افزود : برای ما به عنوان بیمه اتکایی ایرانیان بهترین خواستگاه بهبود و تحول ، شما مدیران اتکایی شرکت های بیمه به عنوان مشتریان اصلی و نقطۀ تماس شرکتهای خود با ما هستید.

استحضاردارید که بیمه اتکایی ایرانیان طی ۱۴ سال گذشته بصورت حرفه ای و با یک انضباط و دیسیپلین خاصی کار کرده و نتایج خوبی هم داشته است اما با توجه به تغییرات رخ داده در فضای کسب و کار بازار و درجهت حفظ و ارتقای دستآوردهای قبلی تصمیم گرفتیم که با یک رویکرد جدیدی در بازار حضور و نقش آفرینی داشته باشیم ، اما این رویکرد جدید که با حمایت هیأت مدیره اتکایی ایرانیان صورت گرفته چند ویژگی دارد که انتظار داریم در ادامه مسیر شما به ما کمک کنید:

اول اینکه : تلاش ما برای توسعۀ فعالیت های بیمه گری شرکت مبتنی بر اصول و قواعد فنی و حرفه ای است.

دومین ویژگی : تعامل بهتر و بیشتر با شرکتهای بیمه (به عنوان مشتری اصلی شرکت) و مشارکت با شرکت های بیمه برای مدیریت ریسک است

و سومین ویژگی : تسهیل گری و سرعت عمل در ارائۀ خدمات بیمه ای به شرکت های بیمه مبتنی بر فنآوری های هوشمند و تصمیم گیری مبتنی بر دیتا و تحلیل دیتاست

و چهارمین رویکرد که در دورۀ تحول جدید دنبال می کنیم برگزاری رویدادهای آموزشی و هم اندیشی مشابه همین همایش فعلی است در جهت دریافت بازخورد به منظور بهبود فرایند های کسب و کار شرکت.

وی در ادامه با تأکید مجدد بر همکاری متقابل گفت : از شما دوستان که در این حوزۀ تخصصی کار می کنید انتظار دارم در این مسیر به ما کمک کنید. خواهشمندم برای برگزاری بهتر جلسات و برنامه ها با همکاران من همکاری کنید. مهندس کشاورز در خاتمه از تلاش همکاران خود در قبل و حین برگزاری رویداد تشکر نمود و افزود : همکارانم تلاش زیادی می کنند که به شما خوش بگذرد و خاطرۀ ماندگاری برای شما ایجاد گردد من نیز آرزو دارم شما عزیزان همواره سلامت ، دل آرام و موفق باشید.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه