// کد مطلب: ۱۶۱۹۳۵

بیمه آسیا

قهرمانان مسابقات فوتبال گل کوچک جام دفاع مقدس بیمه آسیا مشخص شدند

قهرمانان مسابقات فوتبال گل کوچک جام دفاع مقدس بیمه آسیا مشخص شدند
لینک کوتاه کپی شد

مسابقات فوتبال گل کوچک بیمه آسیا "جام دفاع مقدس"، با حضور ۱۵ تیم از بخش های مختلف شرکت برگزار شد و تیم های برنده این مسابقات مشخص شدند.

به گزارش خبرنگار ما از روابط عمومی بیمه آسیا، در مسابقات فوتبال گل کوچک بیمه آسیا با عنوان “جام دفاع مقدس” ۱۵ تیم از بخش های مختلف شرکت به رقابت با یکدیگر پرداختند و در نهایت چهار تیم به مرحله رده بندی و نهایی راه یافتند.

بنا براین گزارش، در آخرین روز مسابقات و مراسم اختتامیه که با حضور مسعود بادین نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونان مدیرعامل، مدیران و جمع زیادی از کارکنان بیمه آسیا برگزار شد، چهار تیم مذکور به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان، تیم مدیریت مالی در بازی با تیم شعبه آزادی پیروز شد و عنوان قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد . تیم های شعبه آزادی، صندوق امداد و خسارت شمال۱ نیز به ترتیب در جایگاه های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

در این مسابقات همچنین تیم مدیریت درمان، جام اخلاق مسابقات را دریافت کرد و محسن مظاهری به عنوان آقای گل مسابقات معرفی شد.

در مراسم اختتامیه این مسابقات که در محل سالن ورزشی بیمه آسیا برگزار شد، جام قهرمانی و جام اخلاق توسط مدیرعامل و هیات همراه به تیم های برگزیده اهدا شد .

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه