// کد مطلب: ۱۶۱۹۷۵

بیمه ملت

پیام تسلیت مدیرعامل بیمه ملت به مناسبت اقدام تروریستی گلزار شهدای کرمان

پیام تسلیت مدیرعامل بیمه ملت به مناسبت اقدام تروریستی گلزار شهدای کرمان
لینک کوتاه کپی شد

علی‌رضا یزدان‌دوست مدیرعامل شرکت بیمه ملت با انتشار پیامی، حمله تروریستی عصر امروز در گلزار شهدای کرمان و شهادت جمعی از هموطنان بی دفاع را محکوم کرد.

متن پیام یزدان‌دوست به شرح زیر است؛

«بسم ربّ الشهداء و الصدّیقین»

اقدام کور تروریستی عصر امروز در گلزار شهدای شهر کرمان در مراسم ساگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی که منجر به شهادت و جان باختن تعداد زیادی از هموطنان از جمله کودکان بی‌گناه و شیرزنان و دلاور مردان سرزمین عزیزمان شد، احساسی جز انزجار از آمران و عاملان این جنایت به همراه ندارد.

امروز همه ما ایرانیان در شرایطی برای چهارمین سال یاد و خاطره بزرگمرد کم نظیر حاج قاسم سلیمانی را گرامی داشتیم که خون‌های ریخته شده بر زمین از مردم بی دفاع و شهروندان بی گناه، سوگواری‌مان را صد چندان کرد.

وظیفه خود می‌دانم مراتب تاسف خود را از این اقدام جنایتکارانه ابراز نمایم و تسلیت خود را محضر حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، خانواده‌های عزادار و ملّت شریف ایران اسلامی ابراز دارم و از خداوند متعال برای آن شهیدان عزیز علوّ درجات و حشر با اولیاء الهی و صدیقین را مسألت نمایم.

امیدوارم با تلاش‌ نیروهای مسئول در کمترین زمان ممکن شاهد روشن شدن ابعاد این جنایت هولناک و برملا شدن دست‌های پشت پرده و عاملان آن باشیم و کسانی که در این حد از قساوت و بی رحمی هستند به سزای عملشان برسند.

علی‌رضا یزدان‌دوست

مدیرعامل بیمه ملت

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه