// کد مطلب: ۱۶۲۱۱۰

بیمه حکمت صبا

دیدار جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات ارتش جمهوری اسلامی ایران با مدیرعامل بیمه حکمت صبا

دیدار جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات ارتش جمهوری اسلامی ایران با مدیرعامل بیمه حکمت صبا
لینک کوتاه کپی شد

سرهنگ عباس جعفرزاده جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات ارتش جمهوری اسلامی ایران با دکتر بهاری فر مدیرعامل شرکت بیمه حکمت صبا در محل دفتر مدیرعامل دیدار و گفتگو کرد.

مدیرعامل ضمن خوش آمدگویی به سرهنگ جعفرزاده و هیئت همراه ، با اشاره به اینکه بیمه یک ابزار مهم در رفع نگرانی های آینده افراد می باشد افزود : همیشه مال و جان ما در معرض خطر قرار دارد و از این نظر حضور بیمه در زندگی افراد لازم و ضروریست.

ایشان ضمن تشریح فعالیت ها و خدمات شرکت بیمه حکمت صبا به مردم عزیز کشور و همچنین جامعه سهامداری که کارکنان خدوم ارتش جمهوری اسلامی ایران و خانواده های معززشان می باشند گفت : پشتوانه این شرکت ، پشتوانه بسیار قوی است چراکه سهامداران آن ارتشیان غیور ایران اسلامی هستند و در همین راستا اولویت های مهم ما دو اصل شفافیت و اعتمادسازی است . وی افزود : در تبیین پوشش های بیمه ای به ویژه بیمه های اتکایی می بایست کارشناسان ما با نشست های جمعی مشترک نسبت به تبیین ریسک های بیمه ای به جامعه بزرگ و معزز ارتش ، اقدام نمایند.

مدیرعامل شرکت بیمه حکمت صبا با اشاره به پیشگام بودن روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران خاطر نشان کرد : مجموعه شرکت بیمه حکمت صبا این افتخار را دارد تا با بکارگیری نخبگان صنعت بیمه کشور و با همکاری های دوجانبه ، نقش مهمی را در آگاه سازی مردم کشور و پرسنل و خانواده های محترم ارتش جمهوری اسلامی ایران نسبت به خدمات متنوع بیمه ای ، ایفاء نماید.

در ادامه سرهنگ جعفرزاده ، ضمن تشریح فعالیت های معاونت فرهنگی و تبلیغات ارتش جمهوری اسلامی ایران ، گفت : روابط عمومی ارتش با رعایت اصول حرفه ای سعی در انعکاس توانمندی های غیورمردان ارتش جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها را دارد . وی افزود : اقدامات فرهنگی و تبلیغاتی این معاونت به صورت مستقیم درصد قابل توجهی از جمعیت کشور را اعم از آحاد جامعه بالاخص کارکنان و خانواده های ارتش و همچنین سربازان و خانواده هایشان را دربر می گیرد که این نشان از ظرفیت های بسیار بالای این معاونت در بعد فرهنگی و تبلیغاتی می باشد.

در ادامه جانشین معاونت فرهنگی و تبلیغات ارتش ابراز امیدواری کرد ، با حضور دکتر بهاری فر در راس شرکت ، هم افزایی دوجانبه خیلی خوبی فی مابین مجموعه معزز ارتش جمهوری اسلامی ایران و مجموعه شرکت بیمه حکمت صبا اتفاق افتد و این امر سرمنشأ خدمت رسانی عظیمی برای جامعه ارتش جمهوری اسلامی ایران باشد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه