// کد مطلب: ۱۶۲۱۹۷

بیمه سرمد

مدیرعامل بیمه سرمد از شعبه خراسان رضوی بازدید کرد

مدیرعامل بیمه سرمد از شعبه خراسان رضوی بازدید کرد
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل بیمه سرمد به همراه معاونین توسعه بازار و فنی این شرکت ضمن بازدید از شعبه خراسان رضوی در نشست هم‌اندیشی شبکه فروش مشهد شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، در ابتدای نشست حاجی‌حسینی، مدیر شعبه مشهد گزارشی از مقایسه عملکرد ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ (از ابتدای سال تا ۱۷ دی‌ماه) ارائه کرد.

وی گفت: در مدت یاد شده، رشد صدور تعداد بیمه‌نامه در خراسان رضوی ۹ درصد و رشد فروش ۳۱ درصد بود.

در ادامه این نشست منتخبان نمایندگی‌های بیمه سرمد به بیان دیدگاه‌های خود در جهت تسریع، تسهیل و رشد پرتفوی پرداختند.

بهشتی‌نژاد، مدیرعامل بیمه سرمد نیز در سخنانی ابتدا به مقایسه وضعیت شرکت بیمه سرمد پرداخت و گفت: درست یک سال قبل در چنین روزهایی تیم مدیریتی جدید مستقر شد و در این یک سال شاهد بهبود شاخص‌ها هستیم.

وی افزود: به عنوان نمونه در یک سال گذشته، پرتفوی سرمایه‌گذاری شرکت ۵ برابر افزایش یافته است.

مدیرعامل بیمه سرمد خطاب به مسئولان نمایندگی‌ها گفت: نگاه بالا به پایین میان ستاد و شعب خط قرمز ماست و به شدت با این موضوع برخورد خواهیم کرد.

مدیرعامل بیمه سرمد مزیت این شرکت را نسبت به سایر رقبا، شعب گسترده بانک صادرات و استفاده از ظرفیت تبلیغی باجه خدمت در شعب بانک عنوان کرد و گفت: بایستی از این مزیت حداکثر استفاده به عمل آید.

معاون فنی شرکت بیمه سرمد هم ضمن ابراز رضایت از شاخص‌های عملکردی نمایندگی‌های مشهد گفت: نکات مطرح شده حتما در ستاد پیگیری و اشکالات برطرف می‌شود.

بزرگ‌زاده نیز در جمع نمایندگی‌های بیمه سرمد در مشهد از همایش سراسری تقدیر از نمایندگی‌های برتر خبر داد و گفت: مصوبات خوبی در هیات مدیره شرکت برای ارائه تسهیلات به نمایندگی‌ها برای مصارف اجاره ساختمان، تبلیغات و تابلو در نظر گرفته شده است.

معاون توسعه بازار بیمه سرمد افزود: با بهبود زمان پرداخت خسارت و سایر شاخص‌ها، به‌زودی روند تبلیغات شرکت با هدف توسعه بازار آغاز خواهد شد.

در پایان این نشست از شیروانی نماینده برگزیده مشهد تقدیر شد.

تبلیغات متنی

ارسال دیدگاه